MUZOTAKTNEWSYMuzykaAlicja Szemplińska szuka odpowiedzi i zapowiada nowy etap

Alicja Szemplińska szuka odpowiedzi i zapowiada nowy etap
A

Premiera najnowszego singla zapowiada nową muzyczną drogę artystki.

REKLAMA
REKLAMA

„IDK to piosenka, w której równocześnie zadaję pytania i szukam odpowiedzi. Nowe uczucie mnie przeraża, ale z drugiej strony, jest ono niesamowicie ekscytujące i nie mogę przestać myśleć o tym, że kto wie, może to początek czegoś fajnego.

REKLAMA

Czasem tak jest, że najmilsze rzeczy rodzą się w niepewności i o tym właśnie śpiewam w IDK” – mówi Alicja o swoim pierwszym, autorskim singlu, do którego tekst napisała na podstawie własnych doświadczeń.

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Jest to także pierwszy singiel Alicji wydany w labelu Island Records Polska, co wyraźnie zarysowuje kierunek muzyczny, którym artystka będzie dalej podążać. Utwór z gatunku r’n’b dosłownie płynie z głośników, a zjawiskowy głos Alicji podkreślony jest głębokim basem, co może szczególnie przypaść do gustu miłośnikom nocnych przejażdżek po mieście.

„IDK” powstało przy współpracy ze znanym producentem Duitem, który jest odpowiedzialny m.in. za jeden z największych hitów 2020 roku „Bubbletea” Quebonafide.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Klip utrzymany jest w klimacie filmowym, widzimy Alę szykującą się na randkę z tajemniczą osobą, w kulminacyjnym momencie wyjawione jest, że tą postacią jest sama Alicja Szemplińska. W ten sposób zaznaczamy, że teraz Alicja odkrywa samą siebie, co możemy usłyszeć w tekście “IDK”, jak i nadchodzących utworów.

Alicja Szemplińska jest dwudziestoletnią artystką, dotychczas kojarzoną z wygraną w The Voice of Poland, ale teraz skupia się przede wszystkim na tym, żeby pokazać słuchaczom swoje własne brzmienie i stylistykę.

Nowe kawałki Alicji pokazują jej miłość do R’n’B oraz muzyki soulowej. W jej muzyce znajdziemy inspirację Jorją Smith czy Aliyaah. Numery pisane są przez Artystkę, a warstwę muzyczną tworzy z nowymi producentami.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA