MUZOTAKTMUZYKANowy singielFousheé ma się dobrze

Fousheé ma się dobrze
F

Piosenka została napisana przez Fousheé i wyprodukowana przez BNYX. Fousheé wyreżyserowała klip pełen emocji kryjących się za znaczeniem piosenki.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Bawiąca się gatunkami piosenkarka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka, Fousheé, prezentuje swój nowy utwór i towarzyszący mu teledysk „i’m fine”.

REKLAMA

„«i’m fine» to pierwsza piosenka, którą napisałam do tego projektu”, mówi artystka. „W okresie od ostatniego projektu do napisania «i’m fine» wiele rzeczy zostało stłumionych. Podkreśla to kontrast ładnego wyglądu zewnętrznego z chaotycznym wnętrzem. Ten kontrast ostatecznie zainspirował cały projekt”.

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Materiały promocyjne partnera

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Fousheé niedawno wydała „double standard”, który odnosi się do przestarzałych ról płciowych, których doświadczyła w poprzednich związkach i buntu przeciwko nim.

Zeszłego lata wypuściła swój uznany przez krytyków projekt „time machine”, który był „świetnym sposobem na poznanie artyzmu Fousheé i wszystkiego, co ma do zaoferowania” (UPROXX) „w podróży przez jej przemyślenia i aspiracje” (Billboard).

Urodzona i wychowana w New Jersey artystka dorastała w otoczeniu muzyki. Swoją pierwszą piosenkę napisała w wieku 6 lat. W Nowym Jorku poznała scenę muzyczną, a następnie skupiła się na LA, gdzie została przyjęta przez muzyczną społeczność twórców i zaczęła realizować swoje marzenie, doskonaląc rzemiosło i ucząc się gry na gitarze.

W zeszłym roku Fousheé wydała swój debiutancki projekt „time machine”, który dał początek „Deep End” (ponad 350 milionów streamów na całym świecie!). Dzięki singlowi Fousheé stała się pierwszą Czarną artystką, która trafiła do pierwszej dziesiątki Alternative Radio od 32 lat po Tracey Chapman z „Crossroads” (1989). Fousheé była artystką Apple Up Next w lipcu 2021 roku, wystąpiła w u Jimmy’ego Kimmela i ma na koncie współprace z takimi artystami, jak Lil Wayne, Vince Staples, Lil Yatchy, James Blake, King Princess i nie tylko.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA