MUZOTAKTNEWSYMuzykaIdealne pytania na lato od Lost Frequencies i Jamesa Arthura

Idealne pytania na lato od Lost Frequencies i Jamesa Arthura
I

Z miliardami streamów i prawie 26 milionami słuchaczy miesięcznie na samym Spotify oraz 11 platynowymi singlami, Lost Frequencies stał się jednym z najbardziej pożądanych i godnych uwagi nazwisk w branży.

REKLAMA
REKLAMA

2022 już jest ogromnym rokiem dla belgijskiej supergwiazdy Lost Frequencies. Po jego multiplatynowym singlu „Where Are You Now”, który zdobył 1. miejsce w 5 krajach, Lost Frequencies dołącza teraz do niezwykłego wokalisty Jamesa Arthura, aby stworzyć brzmienie tego sezonu: „Questions”!

Opierając się na harmonicznych warstwach klawiszy i gitary, które stanowią podstawę utworu, charakterystyczne pętle wokalne Jamesa wnoszą esencję tytułu, po czym jego surowy ton wybucha z głośników. Tu następuje główna część „Questions” z połyskującymi syntezatorami i głębokimi, rozbrzmiewającymi house beatami oraz progresywnymi akcentami, które następnie wzmacniają stylistyczną i elegancką ofertę.

REKLAMA

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Utwór podnosi na duchu i wzrusza w gwiezdnym połączeniu różnorodności, gdy wokal Jamesa przekształca się w ważne przesłanie. „Questions” łączy charakterystyczne akcenty obu artystów z elektrycznością i pełnym pasji wokalem.

Lost Frequencies komentuje nowe wydawnictwo: „Po ogromnej współpracy z Calumem Scottem w «Where Are You Now» czułem, że to odpowiednie miejsce na mój następny ruch! Przez ostatnich kilka miesięcy pracowałem nad mnóstwem muzyki, ale kiedy pojawiło się «Questions» i zacząłem pracę z Jamesem Arthurem nad wokalem, wiedziałem, że to następny singiel. Jeśli chodzi o produkcję, spodobał mi się pomysł, aby podążać za nurtem mojego poprzedniego singla, ale z dużą progresją akordów przed refrenem, aby zapewnić dobre wrażenia w utworze, zanim wpada w bardziej melancholijny nastrój. Nie mogę się doczekać, aż zagram to na koncertach i zobaczę reakcję publiczności!”.

James Arthur dodaje: „Felix to ogromny talent. Utwór powstał bardzo szybko i z łatwością… Zdecydowanie jest idealny na lato”.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Przed pandemią znalazł się na szczycie listy Festicket z największą liczbą występów festiwalowych w ciągu jednego lata, z 49 festiwalami na całym świecie w 21 krajach na 3 kontynentach, pokonując między innymi The 1975. W tym roku powróci na światowe festiwale, w tym Tomorrowland, Balaton Sounds, Pinkpop, Airbeat One, Creamfields i wiele innych. Dodatkowo zawita ze swoją trasą „Lost Frequencies LIVE” do Polski.

01.12.2022 – WARSZAWA – STODOŁA

02.12.2022 – KRAKÓW – KLUB STUDIO

Z ponad 30 milionami sprzedanych płyt, katalog Jamesa Arthura obejmuje miliardy streamów, w tym dla kultowych już utworów „Say You Won’t Let Go” i „Impossible”. Dzięki „Questions” Lost Frequencies i James Arthur bez wątpienia stworzyli jeden z największych hymnów tego lata.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA