MUZOTAKTNEWSYMuzykaAllan Krupa wydał drugi singiel i przekonuje „Jestem PIE*DOLONYM DŻENTELMENEM”. Co na to mama, Edyta Górniak? (WIDEO)

Allan Krupa wydał drugi singiel i przekonuje „Jestem PIE*DOLONYM DŻENTELMENEM”. Co na to mama, Edyta Górniak? (WIDEO)
A

Do kawałka powstał również teledysk, który możecie zobaczyć już teraz na MUZOTAKT.pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Allan Krupa marzy o podbiciu rodzimego rynku muzycznego. Po debiutanckim singlu zatytułowanym “Lambada” postanowił zaprezentować drugi kawałek, w którym oświadcza, że jest dobrze wychowanym 18-latkiem. O czym tak naprawdę nawija?!

Na początku bieżącego roku Allan Krupa postanowił zostać raperem, tym samym wydając debiutancki singiel zatytułowany “Lambada”. Jak się później okazało, jego pierwszy utwór przeszedł bez większego echa, a sami internauci mocno krytykowali poczynania syna Edyty Górniak i Dariusza Krupy.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Allan Krupa powraca z nowym klipem!

Dziś do sieci trafił kolejny kawałek pod tytułem “Dżentelmen”. Jak w pierwszym kawałku wyśpiewał że jest “młodym Cyganem wpie*dalającym się na scenę”, tym razem chwali się, że jest “PIE*DOLONYM DŻENTELMENEM”. Co ciekawe, w jednym wersie młody raper zdradza, że zrezygnował z pomysłu zaręczyn z tajemniczą stylistką: “Przychodzi do mnie ładna pani, chyba stylistka / chce mnie ubrać, a z wyglądu Gwen Stefani / Przyniosła szafkę Prada i Armani, chciałem ją poprosić o rękę, ale chyba nie wypada” – słyszymy w tekście.

Materiały promocyjne partnera

W kilka godzin po opublikowaniu teledysku, w którym syn Górniak zaprezentował imponujące pole golfowe pojawiło się sporo entuzjastycznych komentarzy. Internauci są zachwyceni dykcją i flow Allana.

“Masz strasznie fajny głos i dykcję, co jest mega rzadkością wśród np. yotuberow, którzy wysrywają byle jakie piosenki 20 razy w miesiącu, wszystkie z tym samym beatem itd. Nawet nie jestem fanką takich klimatów, ale podoba mi się i to nie przez pryzmat Twojej Mamy 😉 trzymam kciuki za Ciebie oraz za to, żeby małolaty nie skichaly się z hejtem z zwyczajnej zazdrości talentu, kasy i Mamy :-)” – pisze jeden z internautów.

“Podoba mi się… tak trzymaj!”, “Zarąbiste”, “dobre mocne, podoba mnie się” – dodają kolejni w serwisie YouTube.

W piosence gościnnie udzielił się także kolega Allana, niejaki Nerwus, który z kolei nawija o gorącym uczuciu z kimś znanym, ale również jako dżentelmen nie zdradza tożsamości: “Nie powiem głośno, z kim tańczyłem do Malika / Chociaż mielibyśmy wtedy pierwsze miejsce w tabloidach, ale jestem pie*dolonym dżentelmenem“. 

Nowy singiel jest już dostępny na platformach streamingowych: https://wmg.lnk.to/Dzentelmen

Jak Wam się podoba singiel Allana Krupy?! Sądzicie, że Edyta Górniak jest dumna, że jej syn używa tylu wulgaryzmów w swoim kawałku?

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA