MUZOTAKTMUZYKANowy singielCarla Fernandes flirtująco śpiewa „oh, la, la la” w nowym utworze „Siento”

Carla Fernandes flirtująco śpiewa „oh, la, la la” w nowym utworze „Siento”
C

Do utworu powstało lyric video, dzięki czemu fani Carli mogą szybko nauczyć się tekstu jej nowej piosenki, ponownie śpiewanej głównie po hiszpańsku z niewielkim dodatkiem języka angielskiego.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Urodzona w Londynie, wychowana w Polsce, z tatą o portugalsko-hiszpańskich korzeniach Carla Fernandes posługuje się bez problemu tymi dwoma językami.

REKLAMA

Ten utwór jest zdecydowanie bardziej sensualny, kojarzy mi się z letnim flirtem, intymnością i bliskością ­– dodaje Carla Fernandes.

„Siento” jest czymś nowym w mojej twórczości. Zależało mi żeby pokazać odbiorcom, jak szerokim gatunkiem może być muzyka latino. “Amigo” i “Step” miały w sobie dużo inspiracji klubowych, “Siento” jest zdecydowanie delikatniejsze. To utwór, który mam nadzieję będzie kojarzył się z wakacjami, dobrą zabawą i odpoczynkiem.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

„Siento” przypadnie do gustu osobom, które pokochały piosenkę „Mi Amor”, którą Carla nagrała wspólnie z J.J. Abel do filmu „365 dni: Ten dzień”. Utwór znalazł się na 13. miejscu zestawienia globalnych hitów Shazam i zdobył ponad milion streamów w nieco ponad tydzień.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA