MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyEd Sheeran zaprosił na scenę ukraiński zespół Antytila! Poruszający występ w Polsce

Ed Sheeran zaprosił na scenę ukraiński zespół Antytila! Poruszający występ w Polsce
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W piątek, tj. 26 sierpnia 2022 roku Ed Sheeran podczas drugiego koncertu w Polsce, powitał na scenie swoich przyjaciół z Ukrainy. Obok brytyjskiego artysty stanął zespół Antytila i wspólnie zaśpiewali kawałek zatytułowany 2step”.

Ed Sheeran i Antytila razem na scenie! Występ na PGE Narodowym w Warszawie był oficjalnym debiutem na żywo ich wspólnego remiksu do utworu “2step”, który protestuje przeciwko rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Poruszający występ Eda Sheerana na koncercie w Warszawie

156 000 w Warszawie! Jeden z naszych ulubionych z całej trasy – napisał Ed Sheeran na Instagramie wraz ze zdjęciami z nocy. Dziękuję @antytila_official za przekroczenie granicy, aby zaśpiewać ze mną i dziękuję Polsce! Co za czas.

Ukraiński zespół, który walczył z siłami rosyjskimi w Kijowie, również świętował ten moment na swoim Instagramie. “W końcu spotkaliśmy się i zaśpiewaliśmy razem 2Step. Nie występowaliśmy od miesięcy” – wiwatowali. “Ten koncert był naprawdę ważny dla nas i dla Ukrainy”.

Materiały promocyjne partnera

Zespół wykrzyczał również sąsiedni kraj, czyli Polskę, mówiąc, że “wsparcie Polaków przez te wszystkie 6 miesięcy jest naprawdę niesamowite!”

Polska przyjęła miliony ukraińskich uchodźców od początku inwazji i pozostaje głośnym sojusznikiem sąsiedniego kraju.

Jeśli chodzi o związek Eda z Antytilą, zespół wcześniej zaproponował występ na żywo z nim z linii frontu podczas marcowego koncertu dla Ukrainy. Podczas gdy grupa nie mogła dołączyć do koncertu, Ed Sheeran zaprosił ich do zrobienia remiksu swojej piosenki “2step”.

Teledysk Antytili do piosenki “2step” – która ukazał się w maju – przedstawia rozdzierający serce obraz trwającej inwazji Rosji na ten kraj. Grupa wniosła również kilka nowych wersetów w swoim ojczystym języku.

Jak wcześniej informowaliśmy, teledysk do “2step” Eda Sheerana został nakręcony w Kijowie jeszcze przed inwazją Rosji. Cały dochód ma zostać przekazany na pomoc ofiarom wojny.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA