MUZOTAKTNEWSYMuzykaEwelina Flinta powraca po latach z nowym singlem! Posłuchaj „Frutti di Mare”

Ewelina Flinta powraca po latach z nowym singlem! Posłuchaj „Frutti di Mare”
E

Ewelina Flinta wraca po latach 18 latach nieobecności!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ewelina Flinta od kilkunastu lat pełni funkcję ambasadorki (również członkini rady) ekologicznej Fundacji Nasza Ziemia, stworzonej przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz. 

Ewelina Flinta to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu nagród i wyróżnień. 

REKLAMA

Ambasadorka i uczestniczka międzynarodowego muzyczno-społecznego projektu Sounds Like Women, stworzonego przez Luizę Staniec – Moir, mającego na celu zwrócenie uwagi na nierówne traktowanie kobiet, jak również przemoc fizyczną, psychiczną, finansową. 

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Materiały promocyjne partnera

Pod koniec 2021 roku Ewelina dołączyła do Echo Production, reprezentującej m.in. Adama Nowaka, czy zespół Meek, Oh Why? Wspólnie postanowili wydać już drugi singiel. Na przełomie 2022/2023 ukaże się długo oczekiwany, nowy album artystki. Do tego czasu Ewelina zagra przedpremierowo między innymi w Starej Cegielni (10.11.2022, https://www.scenacegielnia.pl/koncerty/ewelina-flinta) oraz w warszawskim Niebie (03.12.2022,https://goingapp.pl/wydarzenie/ewelina-flinta-i-nowy-album-i-koncert-premierowy/grudzien-2022). Przed wydaniem albumu zespół zagra jeszcze kilka koncertów, o których informacje będzie można uzyskać na social mediach artystki, jej kanale YT (https://www.youtube.com/channel/UCeDRq69a7snXXqXT_U5BVrg) oraz na stronie managementu https://echoproduction.pl/

Teledysk do utworu powstał przy współpracy Wojciecha Olszanki i Łukasza Bugajskiego. Dystrybutorem cyfrowym utworu jest Agora Digital Music.

Ewelina Flinta o utworze:

“Frutti di Mare to przytulenie tego co we mnie delikatne, to przyznanie i pozwolenie sobie na zagubienie, na “nie wiem”, na poszukiwanie drogi, to metafory zainspirowane przyrodą, którą kocham. Przez lata zakładałam zbroję i nie pozwalałam sobie docenić swojej wrażliwości. Odcinałam się od siebie. Wydawało mi się, że siła i wrażliwość nie mogą współistnieć. Bardzo się myliłam. Prawdziwa siła nie ma racji bytu, gdy odcina się od wrażliwości. Jedno bez drugiego nigdy nie będzie trwałe. Zagubienie dopada nie tylko mnie. Pędzimy bezrefleksyjnie, niszcząc siebie i wszystko co nas otacza. Czekamy aż ktoś lub coś nas uratuje, a tymczasem klucz do ratunku jest w nas.”

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA