MUZOTAKTNEWSYMuzykaMarcin Maciejczak prezentuje „sweet rose”

Marcin Maciejczak prezentuje „sweet rose”
M

„sweet rose” jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Właśnie ukazał się kolejny utwór z nadchodzącej EPki Marcina Maciejczaka, której premiera już 25 listopada. 

„sweet rose” to najspokojniejszy z utworów i jedyny singiel z EP’ki, który Marcin Maciejczak zdecydował się wydać w języku angielskim.

REKLAMA

Od ukazania się pierwszego singla „tylko świat” Marcin Maciejczak konsekwentnie i systematycznie odkrywa kolejne utwory składające się na jego najnowsze wydawnictwo „hypno”. O ile ostatni singiel „gasnę” mógł być lekkim zaskoczeniem dla słuchaczy przyzwyczajonych do dotychczasowego kierunku muzycznego Marcina, o tyle „sweet rose” wydaje się być ukłonem w stronę spokojnej strony wokalisty, do której zdążył nas przyzwyczaić.

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Materiały promocyjne partnera

Sam Marcin o utworze opowiada w tajemniczy, acz bardzo emocjonalny sposób:

„sweet rose” to najjaśniejszy odcień mojej EP’ki „hypno”. Przy dźwiękach refrenu mamy wrażenie, że obudziliśmy się w słoneczny dzień po najtrudniejszym czasie koszmarów. Choć tęsknota nie minęła, bo minąć nie może to pogodzenie się ze stratą przyniosło zaskakujący spokój. Trudno powiedzieć czy ulga jest wywołana zgodą na nieuniknione czy obojętnością, która okazała się jedynym ukojeniem. Widzimy uśmiech, nie mając pewności czy ma on jeszcze jakiekolwiek znaczenie.

Do utworu „sweet rose” powstał visualiser autorstwa reżysera i fotografa Macieja Nowaka. Za produkcję utworu, tak jak w przypadku wszystkich pozostałych utworów z EP’ki, odpowiada producentka Chloe Martini.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA