MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuThe Kelly Family zapraszają na świąteczną zabawę

The Kelly Family zapraszają na świąteczną zabawę
T

Czas na wielkie „Christmas Party”!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

– Chcemy uczcić największą i najpiękniejszą imprezę świąteczną naszego życia. Zapraszamy wszystkich naszych fanów, aby do nas dołączyli! – tak słynna rodzinna opisuje nowy studyjny album The Kelly Family.

The Kelly Family mają na koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt. Grupa kilka lat temu świętowała swój triumfalny powrót dwoma albumami #1, „We Got Love” (2017, 5-krotne złoto) i „25 Years Later” (2019). Dziś Kathy, Patricia, Jimmy, Joey, John i Paul zapraszają fanów z całego świata na wielkie „Christmas Party”.

REKLAMA

The Kelly Family wspominają swoje muzyczne początki – niesamowitą karierę, która rozpoczęła się ponad 40 lat temu w małej hiszpańskiej wiosce. Rodzinny zespół wykorzystywał wówczas okres przedświąteczny na chodzenie od domu do domu i śpiewanie tradycyjnych ludowych pieśni.

„Christmas Party” The Kelly Family to celebracja najpiękniejszego okresu 16-utworową, barwną mieszanką ekscytujących oryginalnych kompozycji i wybranych wersji popularnych coverów świątecznych klasyków, takich jak „We Wish You a Merry Christmas” czy „Fairytale of New York”.

Materiały promocyjne partnera

Grupa wydała ostatnio trzy single „Peace On Earth”, „Those Were the Days” i „Grateful” z Ronanem Keatingiem, klimatyczne zwiastuny nadchodzącego wydawnictwa. Czwarty singiel, wydany wraz z albumem porywający cover „We Wish You A Merry Christmas”, przekazuje słuchaczom pozytywne myśli w tym szczególnym czasie.

– „Grateful” oznacza „wdzięczny” – chcemy skupić się na tym, co mamy, zamiast tego, czego nam brakuje. Dopiero kiedy zaczynasz myśleć o wdzięczności, uświadamiasz sobie, co tak naprawdę masz w życiu. To z pewnością pomaga złagodzić ból. Mimo wszystkich przeciwności losu, życie jest wspaniałym darem. Zupełnie tak, jak mówi tekst „Grateful”: życie to cud. „Mam cię, masz mnie” – to dar, dzięki któremu nie musimy przechodzić przez życie samotnie. Mamy wokół siebie przyjaciół, kochających ludzi, którzy nas niosą i towarzyszą nam w życiu. To przede wszystkim piosenka o wdzięczności w momentach, gdy łapiemy się na narzekaniu. Wtedy uświadamiamy sobie: tak, wszystko się zmieniło i to takie trudne chwile. Jednak każdego ranka słońce wschodzi dla nas wszystkich, a nasze serca nadal biją. To nowe możliwości, nowe początki.

Zespół napisał utwór „We Wish You A Merry Christmas” ponad 30 lat temu. – Niektórzy z naszych fanów mogą pamiętać melodię refrenu z naszego „Street Times”. W latach 90. nazywała się „Forever”. Refren wysyła jasną wiadomość: „Tak, damy radę i znowu powstaniemy”. Musimy o tym pamiętać, zwłaszcza teraz, bardziej niż kiedykolwiek – mówi John Kelly.

Pozytywne przesłanie kontynuowane jest w porywających „One More Happy Christmas” i „No More Christmas”. Następnie The Kelly Family opowiadają o wyjątkowej magii świątecznego poranka w balladzie „It’s Christmas Day”. – Boże Narodzenie to dla nas spędzanie czasu z rodziną i bliskimi — wyjaśnia Joey Kelly. – Chociaż w większości świętujemy z własnymi rodzinami, odwiedzamy się podczas świąt i cieszymy się tym wyjątkowym duchem. – To nastrój, który The Kelly Family autentycznie uchwycili na przykład w poruszającej balladzie „It’s Christmas All Year” czy rockowej piosence „Rock Your Christmas”.

– Ten album ma na celu zaangażowanie wszystkich w Boże Narodzenie, bez względu na ich orientację seksualną czy stan cywilny – wyjaśnia Kathy Kelly. – Owdowiali ojcowie, tacy jak mój, samotne matki… Margines społeczny, ludzie w potrzebie, czy inni, dla których życie nie było miłe… Wszyscy są naszymi braćmi i siostrami, z którymi świętujemy Wigilię jako jedna wielka rodzina. Albo zaprosiliśmy ich, aby do nas dołączyli, albo odwiedziliśmy ich w ich domach. Prawdziwe chrześcijańskie znaczenie Bożego Narodzenia polega na tym, że Chrystus zatroszczył się o wszystkich zagubionych, ubogich i cierpiących. Nasz ojciec zawsze był dla nas dobrym przykładem w sprawach miłosierdzia; chcemy uczcić to wspomnienie tą piosenką.

Świąteczne ciepło ich rodziny da się słyszeć w „Christmas Is Here With Us” oraz „Christmas In Our Hearts”. Swoje irlandzkie korzenie przywołują w coverze „Fairytale of New York” i nowej kompozycji „A Fairy Merry Christmas” przy pomocy tradycyjnych instrumentów. To mała podróż w głąb wspomnień, zanim uczczą ducha Bożego Narodzenia w skomponowanym przez Patricię utworze „It’s Christmas All Year”. – [Ta piosenka] opowiada o wartościach, których nauczyli mnie moi rodzice, gdy byłam małą dziewczynką – wyjaśnia Patricia. – To te same wartości, których dziś uczę własne dzieci: miłosierdzie, dobroczynność i życzliwość, ale także silny duch i kręgosłup moralny, aby zawsze walczyli o swoje. Wszystkie te cechy mnie ukształtowały i jestem bardzo wdzięczna, że ​​rodzice mnie ich nauczyli. Kiedy pisałam te piosenki, miałam gęsią skórkę i nie mogłam powstrzymać się przed łzami.

The Kelly Family podają do stołu. PO „Merry Christmas” następuje żywiołowe „Christmas Party” i absolutny punkt kulminacyjny w formie hiszpańskiego medleyu „Mis Deseos/Feliz Navidad”. – Śródziemnomorski styl na mroźne zimowe dni to trudny orzech do zgryzienia – ze śmiechem wspomina Patricia. – Częściowo nagraliśmy piosenki w temperaturze ponad 33 stopni bez klimatyzacji; wejście w odpowiedni świąteczny nastrój było prawdziwym wyzwaniem. Naprawiliśmy to za pomocą świątecznych dekoracji i kilku świec. Tym albumem chcemy odwrócić uwagę naszych fanów od ich obecnych trosk i trudów. W czasach, gdy wszędzie gasną grzejniki, chcemy rozpalić wewnętrzne ciepło ludzi i szerzyć poczucie wspólnoty i bezpieczeństwa. Muzyka ma magiczną moc i jest światłem, którego potrzebujemy w tych mrocznych czasach. Dla większości ludzi są to najtrudniejsze chwile, jakich kiedykolwiek doświadczyli. Tak jak i dla nas, ale nie pozwólmy, aby odebrały nam nadzieję. Świętujmy bardziej niż kiedykolwiek! WSZYSTKICH zapraszamy do przyłączenia się. Wesołych Świąt!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA