Iggy Pop z Cage The Elephant. Posłuchaj singla “Broken Boy”

“Pędząc przez rożne muzyczne tereny, wciąż utrzymują fanów w napięciu, jaki będzie ich kolejny ruch” - Clash

Iggy Pop z Cage The Elephant. Posłuchaj singla
fot. materiały prasowe

Cage The Elephant wypuścili dzisiaj nową wersję utworu “Broken Boy”, ze swojego świetnie przyjętego, nominowanego do Grammy albumu “Social Cues”. Gościnnie pojawia się Iggy Pop.

Iggy Pop i Cage The Elephant we wspólnym singlu! Zaproszenie do współpracy z grupą przyjął ojciec chrzestny punka, który zaśpiewał zwrotkę w nowej odsłonie piosenki, otwierającej piątą płytę zespołu.

– To pełen energii zespół, który żyje jak na prawdziwych rockmenów przystało, więc przez parę chwil mogłem się poczuć jak jeden z tych chłopaków – mówi Iggy Pop. – Jak dla mnie, brzmi doskonale!

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Anna Maria Sieklucka zdradza kulisy filmu „365 dni” i pikantnych fragmentów

– Jest pionierem w tylu dziedzinach: w pisaniu tekstów, w rozwoju kultury, poetyckości, tworzeniu obrazu i muzyki oraz stylu – mówi o Iggym Popie Matt Schultz, lider grupy.

– To wyjątkowe, móc dzielić nawet moment z takim pięknym wizjonerem. Jestem wdzięczny i wzruszony, że miałem szansę doświadczyć nie tylko jego procesu twórczego, ale również jego uprzejmości, pokory i tego jakim jest człowiekiem.

Cage The Elephant zostali nominowani do Grammy w kategorii najlepszy album rockowy za “Social Clues”. To ich trzecia nominacja. W 2017 roku statuetkę Grammy dla zespołu zdobył album “Tell Me I’m Pretty”, a ich album “Melophopia” został nominowany w 2015 roku jako najlepsza alternatywna płyta. Tegoroczna, 62. gala nagród Grammy odbędzie się 26 stycznia.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

Broken Boy
Iggy Pop
Iggy Pop fot. AFP © Wszelkie prawa zastrzeżone
Iggy Pop je burgera w wideo Death Valley Girls
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie