MUZOTAKTImprezy, KoncertyNagrodyInhaler gwiazdą gali Bestsellery Empiku 2019

Inhaler gwiazdą gali Bestsellery Empiku 2019
I

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Inhaler – jedna z najgorętszych rockowych nazw tego roku, jak również zespół, którego liderem jest Elijah Hewson, syn Bono – gwiazdą gali Bestsellery Empiku 2019. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów.

Bestsellery Empiku 2019: Inhaler to obecnie jedna z najgorętszych rockowych nazw. Muzycy trafili do pierwszej piątki prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2020 i wiele wskazuje, że w ciągu najbliższego roku usłyszymy o nich niejednokrotnie!

REKLAMA

We wrześniu 2019 ukazał się singiel „Ice Cream Sundae”, a teraz muzycy prezentują nowy singiel – „We Have To Move On” jest już dostępne we wszystkich serwisach cyfrowych.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Billie Eilish chciała popełnić SAMOBÓJSTWO! Szokujące doniesienia

Materiały promocyjne partnera

W najnowszym utworze muzycy Inhaler pokazują, że świetnie łączą ostre, chwytliwe melodie z przestrzennym, klimatycznym brzmieniem. Ich niewątpliwą siłą są występy na żywo – na ostatnią trasę po Wielkiej Brytanii i Europie muzycy sprzedali ponad 7000 biletów, a większość koncertów była wyprzedana. Latem tego roku Inhaler wystąpią u boku Kasabian podczas wielkiego koncertu w Leicester.

Czwórka przyjaciół – Elijah Hewson, Robert Keating, Ryan McMahon oraz Josh Jenkinson – założyła Inhaler jeszcze w liceum. Połączyła ich fascynacja muzyką takich wykonawców jak The Stone Roses, Joy Division, The Strokes, Depeche Mode, Interpol, Kings of Leon czy The Cure. Po wydaniu zaledwie kilku singli, Inhaler zdążył zgromadzić oddaną publiczność. Dotychczas katalog grupy odnotował ponad 7 mln streamów.

Jak mówi lider Inhaler, Elijah Hewson: – Chcę po prostu pisać o radości życia, byciu nastolatkiem i wszystkimi blaskami oraz cieniami tego okresu. Nie chcę być wyłącznie wesoły lub smutny.

Posłuchaj „We Have To Move On”:

We Have To Move On

Bestsellery Empiku 2019

Występ Inhaler uświetni galę Bestsellerów Empiku, a na scenie pojawi się także plejada polskich gwiazd, w tym m.in. zwyciężczyni Eurowizji Junior, Viki Gabor, w duecie z Kayah – artystki wykonają swój wielki przebój „Ramię w ramię”, czy Natalia Nykiel, która zaśpiewa z Beatą Kozidrak oraz Miuoshem.

Gala Bestsellery Empiku 2019 odbędzie się we wtorek, 4 lutego 2020 r. Transmisja wydarzenia rozpocznie się o 20:15 w TVN. Wcześniej, od godz. 19:30 na profilu Empiku na Facebooku będzie można zobaczyć relację z czerwonego dywanu i unikalne nagrania zza kulis. Gospodarzami streamingu będą: Piotr Grabarczyk i Karolina Gilon.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

Bestsellery Empiku 2020: : NOMINACJE. Lista nominowanych do nagrody
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA