Justin Bieber: Seasons – Zobacz dwa odcinki serialu! (WIDEO)

Justin Bieber: Seasons - Zobacz dwa odcinki serialu! (WIDEO)
fot. screen YouTube

W sieci dostępne są dwa odcinki serialu “Justin Bieber: Seasons”. W tej chwili można obejrzeć za darmo w sieci odcinki zatytułowane “Powrót Biebera” oraz “Poza światłem jupiterów”. Niecierpliwi fani mogą obejrzeć wszystkie części serialu, ale muszą wykupić dostęp do serwisu YouTube Premium.

“Justin Bieber: Seasons” to kronika powstawania pierwszego od 2015 roku premierowego albumu studyjnego artysty. Fani będą mogli zajrzeć za kulisy studia nagraniowego oraz zobaczyć swojego idola w najbardziej osobistym wcieleniu. Bieber, jego przyjaciele i najbliżsi współpracownicy opowiadają o procesie twórczym oraz motywacji do komponowania nowych piosenek. Nie zabraknie też smaczków z życia prywatnego Justina – w serialu zostaną pokazane niepublikowane wcześniej materiały ze ślubu z Hailey Bieber. Odcinki będą zilustrowane między innymi nowymi utworami Justina.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Za reżyserię “Justin Bieber: Seasons” odpowiadają Michael D. Ratner oraz Joe Termini. Serial jest przygotowany w ramach współpracy z YouTube Originals. Historia zatacza koło, bowiem to dzięki YouTube’owi Justin Bieber rozpoczął światową karierę.

– Kiedy zaczynałem, to właśnie YouTube okazał się najlepszym narzędziem do prezentowania muzyki oraz do dzielenia się doświadczeniami z fanami, budowaniem społeczności – mówi Justin Bieber. – Dlatego cieszę się, że mogłem zrobić serial dokumentalny właśnie z YouTube. Chcę, by moi słuchacze stali się częścią tej niezwykłej podróży.

W ramach YouTube Originals w przeszłości pojawiły się m.in. takie produkcje jak “Taylor Swift – Lover’s Lounge (Live)”, “Ariana Grande: Dangerous Woman Diaries” czy “Demi Lovato: Simply Complicated”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

Justin Bieber: Seasons
Justin Bieber: Seasons
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!