MUZOTAKTNEWSYFilmBayala i ostatni smok: Elfy wyruszają by ocalić magię (ZWIASTUN)

Bayala i ostatni smok: Elfy wyruszają by ocalić magię (ZWIASTUN)
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W sieci pojawił się zwiastun animacji “Bayala i ostatni smok”.

Bayala i ostatni smok: Niesamowita, pełna kolorów kraina, w której dawno, dawno temu wszyscy byli szczęśliwi, a elfy trzymały porządek, strzegąc smoczych jaj – najcenniejszego źródła życiodajnej mocy. Tak właśnie było w szczęśliwej Bayali, dopóki nie pojawiła się w niej królowa Ophira. Podstępna kobieta porwała i uwięziła magiczne zwierzęta, przez co z wyjątkowego świata mogła zniknąć magia! Na szczęście elfom udało się odnaleźć ostatnie smocze jajo, ale aby uchronić swój świat, muszą jeszcze ruszyć w pełną niebezpieczeństw, wyznań i przygód podróż, oraz połączyć młodego smoka z rodzicami! Jednak dla trwania szczęśliwej krainy elfy zrobią wszystko – wszystko, by ocalić magię!

REKLAMA

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

Materiały promocyjne partnera

Za reżyserie odpowiadają Aina Järvine i Federico Milella. W kinach animacja “Bayala i ostatni smok” pojawi się 14 lutego.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

Bayala i ostatni smok
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA