Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o konkursie Miss Polonia! Czy jest on bezpieczny?

Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o konkursie Miss Polonia! Czy jest on bezpieczny?
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka w jednym z ostatnich wywiadów z czystym sumieniem zachęciła wszystkie dziewczyny, które marzą o koronie najpiękniejszej, do udziału w konkursie Miss Polonia. Przy okazji zdradziła jakie ma doświadczenia i wspomnienia związane z wyborami. Obowiązki, jakie niesie ze sobą tytuł miss, również dostarczyły jej wiele pozytywnych emocji, wzruszeń i były nie lada przygodą.

Marcelina Zawadzka (31 l.) nie ma wątpliwości, że wygrana w konkursie Miss Polonia to duży prestiż i ogromne wyróżnienie. “8 lat temu, kiedy to ja byłam na Waszym miejscu, niesamowicie to przeżywałam 🙈” – wyznała na Instagramie.

“Gdy miałam tytuł Miss Polonia, to było 80 lat tradycji i pamiętam, jak wtedy sobie mówiłam: to jest dobry konkurs, już tyle lat tradycji i teraz jestem poniekąd jego małą częścią, więc bardzo się cieszę” – mówi agencji Newseria prezenterka.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Miss Polonia 2011 bardzo miło wspomina czas, kiedy dzierżyła tytuł. Wzięła wtedy udział w wielu sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Z dnia na dzień grono jej fanów się powiększało. Wygrana niewątpliwie otworzyła jej również drzwi do kariery. Prezenterka TVP2 tłumaczy, że choć wiele zawdzięczała koronie, to bez żalu przekazała ją swojej następczyni – Paulinie Krupińskiej.

“Ta korona była i przyjemnością, i ciężarem, bo rzeczywiście moja korona była bardzo, ale to bardzo ciężka. Jednak dostając ją, wiesz, że za rok ją oddajesz, więc to jest normalne. Wiedziałam, że to za chwilę nadejdzie i miałam z tym luz” – mówi Marcelina Zawadzka.

Miss Polonia 2011 przyznaje, że często zwracają się do niej  dziewczyny, które planują start w konkursie bądź mają wątpliwości, czy to dobry krok.

“Pytają mnie ‘Marcela, jak jest, czy są fajni ludzie, czy rzeczywiście to wszystko jest uczciwe?’. To są standardowe pytania, na które chętnie odpowiem i będę zapewniać te dziewczyny, że wszystko jest dobrze i że wszystko jest w najlepszym porządku, ponieważ akurat ten konkurs jest bardzo, ale to bardzo bezpieczny i za to też dziękuję” – mówi Marcelina Zawadzka.

Kariera Marceliny Zawadzkiej potoczyła się błyskawicznie. Od kilku lat jest gospodynią programu “Pytanie na śniadanie”. Wystąpiła też m.in. w „Tańcu z gwiazdami” i „Dance, dance, dance”. W listopadzie ubiegłego roku poprowadziła galę finałową konkursu Miss Polonia 2019.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Dua Lipa w nastroju na tańce. Internauci oszaleli na punkcie tego wideo!
– Emocjonujący występ w „The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami! (WIDEO)

Marcelina Zawadzka: Cieszę się, że jestem częścią tej wieloletniej tradycji
Marcelina Zawadzka odsłoniła w łóżku... Zobacz gorące zdjęcia!
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka w samej bieliźnie. Gorąca i zmysłowa! (FOTO)
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie