Emocjonujący występ w „The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami! (WIDEO)

Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki „The Voice Kids” (WIDEO)
fot. Jan Bogacz / TVP

Występy młodych uczestników „The Voice Kids” wywołują ogromne emocje u trenerów muzycznego show. W sobotnim odcinku na scenie usłyszymy utwór promujący film „Miasto 44” w wykonaniu trzech nastolatek z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkę, którą w oryginale śpiewali Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski wykonają Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska.

The Voice Kids: Niezwykle poruszający tekst piosenki i świetne wykonanie tria sprawiło, że Cleo nie mogła powstrzymać łez, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

“Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała” – powiedziała przez łzy Cleo tuż po zakończeniu występu.  

“Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocny nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce” – dodała trenerka „The Voice Kids”. 

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 zobaczymy pierwsze muzyczne Bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”.

Na scenie zaprezentuje się podzielona na tria drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Po każdym występie wokalista zdecyduje, który uczestnik przejdzie do kolejnego etapu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

Cleo zalała się łzami
Cleo nową trenerką "The Voice Kids" - zastąpiła Edytę Górniak
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!