Bovska czuje się samotna, gruba i głupia?! Zobaczcie to wideo!

Piosenkarka znana z hitu "Kaktus" powraca z nowym materiałem.

Bovska czuje się samotna, gruba i głupia?! Zobaczcie to wideo!
fot. materiały prasowe

Bovska wrzuciła do sieci teledysk do piosenki “Wujek G”. Utwór jest kontynuacją zapowiedzi czwartego albumu artystki, który ukaże się wiosną. Klip możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Bovska (35 l.) znów zaskakuje brzmieniem jak i warstwą tekstową! Artystka przedstawia silne, niezależne, pewne siebie kobiety, które wiedzą czego chcą, albo nie boją się stawiać sobie wyzwań i trudnych pytań. A we wspólnocie jest ich siła. Gestami, zachowaniem i tańcem tę siłę pokazują.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

– Jak się dzisiaj czujesz? Czuje się… No właśnie. Wpisywałaś/eś kiedyś w wyszukiwarkę Google to sformułowanie? Wyniki zadziwiają. Samotna, gruba, głupia… naprawdę tak źle o sobie myślimy? – zastanawia się Bovska.

“Wujek G.” to piosenka dla każdego, kto czasem ma problem ze złapaniem dystansu do samego siebie. Bohaterkami teledysku jest 6 dziewczyn. Różni je wzrost, wiek, styl i uroda, ale łączy nić porozumienia. Każda ma momenty słabości, wątpi w siebie, ma gorszy czas – to normalne. Tylko czy warto szukać odpowiedzi tam, gdzie ich nie ma? Tekst piosenki mówi właśnie o tym, jednak z przymrużeniem oka.

Teledysk jest kontynuacją wideo do poprzedniego singla, “Będę przy Tobie”. Zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym kończy się poprzedni klip. Dzięki temu jest on pewnego rodzaju przedłużeniem i dopełnieniem historii.

To kolejna współpraca Bovskiej z Marcinem Kopcem, który jest reżyserem teledysku i autorem zdjęć. “Wujek G” to wspólna kompozycja Bovskiej, będącej także autorką tekstu, oraz Jana Smoczyńskiego, który jest producentem trzech dotychczas wydanych albumów artystki.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Emocjonujący występ w „The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami! (WIDEO)

Wujek G
Bovska rusza w trasę koncertową "Kaktus Tour"!
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
Bovska
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!