Eurowizja 2020: Paulina Czapla z utworem “Pod niebem” będzie reprezentować nasz kraj?

Eurowizja 2020: Paulina Czapla z utworem
fot. materiały prasowe

Paulina Czapla wzięła udział w wyjątkowej sesji akustycznej, która powstała w grudniu w studio Custom 34 w Gdańsku. Piosenkarka wzięła na warsztat wydane wcześniej single „Talizman” i „Nowy dzień” oraz nową, napisaną w całości przez siebie kompozycje „Pod niebem”. Czy to właśnie z tym kawałkiem weźmie udział w konkursie Eurowizji 2020?!

Paulina Czapla wzięła udział w preselekcjach do konkursu Eurowizji 2020. Odcinek z jej wykonaniem utworu „Amar Pelos Dois” Salvadora Sobrala zostanie wyemitowany w odcinku „Szansy na sukces” najbliższą niedzielę. Zwiastun odcinka możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Paulina Czapla to atrakcyjna i utalentowana 28-letnia wokalistka pochodząca z Malborka, choć od wielu lat mieszka w Gdańsku. Zaczynała swoją edukację muzyczną w Malborku w klasie fortepianu, a ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Śpiewanie jest dla niej nie tylko pasją, ale powołaniem. Wokalistka nie tylko sama śpiewa i występuje, ale także, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, uczy sztuki wokalnej młodszych kolegów.

Epka „Akustycznie” dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych (POSŁUCHAJ).

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Twój talizman

“Talizman może być spojrzeniem, mocnym uczuciem, dobrą myślą. Czymś co warto mieć przy sobie w dzisiejszym zabieganym świecie. Atmosfera na planie klipu była fantastyczna, może to właśnie dzięki temu, że każdy odbierał ‘talizman’ na swój pozytywny sposób?” – wyznała Paulina Czapla.

Pod niebem

Paulina Czapla dała się poznać głównie publiczności 7. edycji programu „Must Be the Music”, wcześniej zaś w programie “X Factor”. W polsatowskim show oczarowała jury i widzów wykonaniem piosenki pt. „What’s Up” zespołu 4 Non Blondes czy „My Love Is Your Love” Whitney Houston. Piosenkarka dotarła do finału.

Szansa na sukces Eurowizja 2020
Paulina Czapla: Posłuchaj nowego singla "Zapomnę".
fot. materiały prasowe
Paulina Czapla
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie