Marcin Sójka przygotował wyjątkową niespodziankę dla kobiet!

Marcin Sójka przygotował wyjątkową niespodziankę dla kobiet!
fot. materiały prasowe

Marcin Sójka w wyjątkowej trasie koncertowej specjalnie dla kobiet! Zapraszamy na koncerty do Opola, Wrocławia, Gliwic, Warszawy oraz Kielc. Bilety na koncerty już w sprzedaży.

Marcin Sójka dla kobiet to koncerty z myślą o przedstawicielkach płci pięknej i z kobietami w roli głównej. Zwycięzca „The Voice of Poland” odkryje najbardziej zawiłe zakamarki duszy wrażliwego mężczyzny. Czekają nas niezapomniane wieczory w pięknej muzycznej atmosferze, podczas których wokalista zaprezentuje zarówno utwory z debiutanckiego albumu „Kilka prawd”, jak i piosenki przygotowane specjalnie na tę trasę.

Opole – 3 marca, Sala kameralna NCPP
Wrocław – 4 marca, Sala koncertowa Radia Wrocław
Gliwice – 5 marca, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej (Aula A)
Kielce – 6 marca, Sala widowiskowa Wojewódzkiego Domu Kultury
Warszawa – 7 marca, Białołęcki Ośrodek Kultury

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Oprócz biletów na koncerty, dostępne są także bilety M&G. Zaproszenie Meet&Greet zawiera:

– spotkanie z Marcinem Sójką na godzinę przed koncertem, czyli o 18:00
– debiutancki album Marcina Sójki „Kilka prawd” z autografem i osobistą dedykacją
– możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia

UWAGA: bilet Meet&Greet nie jest biletem wstępu na koncert! Bilet M&G jest ważny wyłącznie z biletem wstępu na koncert. Bilety dostępne TUTAJ.

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji „The Voice of Poland” i zdobywca „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019. „Kilka prawd” śmiało można uznać za życiowe credo artysty. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość obdarzony niezwykłym darem – głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single – „Zaskakuj mnie”, „Dalej”, „Lepiej” i „Wróć”, ten wie, że Sójka, choć jest samoukiem, hołduje starej dobrej szkole muzycznej, stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię.

Przywiązuje też wagę do każdego słowa. Dlatego jego debiutanckiej płyty słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę! O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości… i zawsze pointa tego dialogu będzie pozytywna! W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej od dobrze znanych ww. singli, przez niezwykle emocjonalnie zinterpretowaną przez Marcina balladę „Płyń”, czy silne głosem wokalisty „Z każdym nowym dniem” po rytmiczny „Deszcz” o wzburzonych stanach świadomości, po których każdy z nas dryfuje niemalże codziennie, czy zaśpiewane z humorem „Posłuchaj”. Album zamyka podsumowujący utwór „Na koniec”, który na pewno świetnie sprawdzi się na koncertach artysty, ale nie dajcie się zwieść… ten krążek, to dopiero początek zapowiadający prawdziwą i przyjacielską relację z Marcinem na długie lata, na co dzień i na wszystkie ważne momenty w Waszym życiu!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Wróć
Marcin Sójka ogłasza premierę debiutanckiego albumu
fot. materiały prasowe
Marcin Sójka: Teraz może być już tylko „Lepiej”!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie