Sophie Turner w ciąży! Joe Jonas zostanie ojcem

Joe Jonas i Sophie Turner pobrali się w Las Vegas
fot. Instagram

Gratulacje! Sophie Turner i Joe Jonas zostaną rodzicami. Według doniesień para spodziewa się pierwszego dziecka, osiem miesięcy po bajkowym ślubie we Francji.

Jak donoszą zagraniczne media, Sophie Turner (23 l.) i Joe Jonas (30 l.) zostaną rodzicami. “Para trzyma wszystko w wielkiej tajemnicy, ale ich przyjaciele i rodzina są bardzo podekscytowani – twierdzi źródło portalu JustJared. Gwiazda serialu “Gra o tron” jest w pierwszej ciąży. “Sophie zdecydowanie wybiera stylizacje na czerwony dywan i poza nim, dostosowując je do jej zmieniającego się ciała” – dodaje informator. Na ostatnich zdjęciach, które mogliśmy zobaczyć pod koniec stycznia aktorka miała na sobie długi i szeroki jasny płaszcz. Wygląda na to, że gwiazdorska para chce jak najdłużej zachować prywatność w tej sprawie.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Hailey Bieber w OSZAŁAMIAJĄCEJ sukience na imprezie “Vanity Fair”. Nie można oderwać…

Joe Jonas i Sophie Turner pobrali się w Las Vegas w maju 2019 roku tuż po gali rozdania nagród Billboard Music Awards. Oficjalna ceremonia odbyła się jednak miesiąc później we Francji. Uroczystość dla rodziny i bliskich przyjaciół miała miejsce 29 czerwca 2019 roku w Château de Tourreau, w niewielkiej miejscowości Sarrians.  Obie ceremonie ślubne do końca były utrzymywane w tajemnicy. Najważniejszą druhną panny młodej była Maisie Williams.

Aktorka miała na sobie długą, białą suknię z wyciętymi plecami, wykonaną prawie w całości z koronki oraz przepięknie zdobiony biały welon. Za projekt sukni ślubnej odpowiada Nicolas Ghesquière, dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton. Joe Jonas miał na sobie czarny smoking, który specjalnie dla niego zaprojektował Kris Van Assche, dyrektor kreatywny domu mody Berluti. Całość dopełnił lakierkami od Christiana Louboutin.

Oboje nie potwierdzili radosnej nowiny. Nam pozostaje pogratulować!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli drugi ślub we Francji
fot. instagram.com/sophiet
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie