Kasia Popowska: Piękna i utalentowana gwiazda zaskoczyła fanów! (WIDEO)

Tym razem artystka wzbogaciła popowe melodie surowym brzmieniem gitar.

Kasia Popowska zaskoczyła nowym singlem. Zobacz klip „Nie ma nas”
fot. materiały prasowe

Kasia Popowska powraca z nowym singlem zatytułowanym „Nie ma nas”. Kawałek zapowiada trzeci, autorski album wokalistki, którego premiera została zapowiedziana na jesień 2020 roku. Motywem przewodnim piosenki jest wychodzenie ze strefy komfortu i poszukiwanie szczerości w relacjach z innymi, ale też z samym sobą.

Kasia Popowska (30 l.) trzecią płytą otwiera nowy rozdział w swojej twórczości i wraca bogatsza o doświadczenia, które stanowią oś historii, jaką opowiada w autorskich tekstach. Wybrzmiewa w nich bardziej dojrzałe spojrzenie na rzeczywistość, a szczególnie relacje między ludźmi. Istotnym wątkiem jest próba wyjścia ze strefy komfortu, która w odczuciu artystki stanowi ograniczenie i blokuje rozwój.

Na reakcję fanów nie trzeba było czekać. “Tak bardzo na to czekałem! ❤️🤗 Jaram się strasznie!!! 🤩”, “Piosenka jest cudowna! My słuchamy już po raz 100-ty ❤️🎤😙😍😍😍😍”, “Już prawie znam na pamięć 😍❤️🔥”, “Świetna piosenka! Cieszę się, że wróciła Pani z nowym kawałkiem! Jesienna płyta będzie rewelacyjna. :)”, “Oj tak magiczne..” – komentują Internauci.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Hailey Bieber w OSZAŁAMIAJĄCEJ sukience na imprezie “Vanity Fair”. Nie można oderwać…

Kasia Popowska zapowiada nowy album!

“Nie spieszyłam się z nagraniem kolejnego albumu. Chciałam to zrobić w zgodzie ze sobą, kiedy będę gotowa, wypełniona historiami, które mogłam opowiedzieć w formie tekstów. Pierwszy singiel „Nie ma nas” to bardzo uniwersalna historia dojrzewania do tego, aby zobaczyć rzeczywistość taką, jaka ona jest, a nie taką, jaką chcielibyśmy, aby była. To także opowieść o beznadziejnym punkcie, w którym często bywamy na własne życzenie. Myślę, że wiele osób w tej historii może zobaczyć cząstkę siebie” – mówi Kasia Popowska.

Brzmieniowo nadchodzący album różni się stylistycznie od poprzednich płyt, choć bazą nadal jest muzyka pop. Już w pierwszym singlu można usłyszeć zdecydowanie więcej gitar, które nadają dynamiki piosence. Nad brzmieniem albumu pracowali m.in. Maciej Wasio (Ocean, Afromental), Marcin Bors (Lao Che, Hey, Mrozu) oraz Piotr “Rubens” Rubik (Daria Zawiałow, Lemon).

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

Nie ma nas

Kasia Popowska – biogram

Muzyka była obecna od początku w jej życiu. Najpierw skupiała się jednak na tańcu. Marzyła o założeniu swojej szkoły tańca. Po jakimś czasie zaczęła jednak śpiewać i wciągnęło ją to na tyle, że w 2007 roku, zainspirowana filmem „Selena” zaczęła prowadzić autorski kanał na YT, gdzie publikowała swoje wersje znanych coverów. Jak na tamten czas było to bardzo nowatorskie i odważne działanie, które przysporzyło Kasi wielu fanów i otworzyło drogę do profesjonalnej współpracy z producentem muzycznym.

Jednak ten etap przyszedł za szybko. I ostatecznie płyta nie ujrzała światła dziennego. Po tym doświadczeniu Kasia wyjechała do Anglii i skoncentrowała się na innych działaniach. Intuicja nadaje kierunek jej działaniom, nawet jeśli jej decyzje wiążą się z pójściem pod prąd. A odpowiedzialność za podjęte kroki działa na nią motywująco.

Przełomem i szansą był telefon z wytwórni Universal Music w 2014 roku, który uruchomił lawinę zdarzeń, doprowadzając do jej fonograficznego debiutu. Singiel „Przyjdzie taki dzień” okazał się hitem. Po trzech latach od debiutu ukazała się kolejna płyta „Dryfy” i sukces w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Imponuje jej upór w dążeniu do celu, konsekwencja, kreatywność, pomysłowość. Odwaga w działaniu.

W sztuce, muzyce intrygują ją trudne emocje i to jak artyści je interpretują w swojej twórczości. W jej muzyce i tekstach też nie stroni od poważnych tematów, które są bliskie ludziom wrażliwym. To z kolei wiąże się z jej dążeniem do życia w zgodzie ze sobą i w kontakcie ze sobą, swoimi emocjami. Poza muzyką interesują ją architektura wnętrz, ale też coś dla ducha, czyli medytacja, joga, ajurweda. Dużo czasu poświęca również psychologii, lubi wnikać w logikę ludzkich działań, emocji i stara się to rozszyfrować. Ruch pro-eko jest jej bliski.

Kasia Popowska: Piękna i utalentowana gwiazda zaskoczyła fanów! (WIDEO)
fot. instagram.com/kasiapopowska
Kasia Popowska
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie