Marcelina Zawadzka w skąpej koronkowej odsłonie. Nie można oderwać oczu!

Marcelina Zawadzka w skąpej koronkowej odsłonie. Nie można oderwać oczu!
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka podkreślała nie raz, że udział w konkursie piękności Miss Polonia daje ogromne możliwości zaistnienia w mediach i w show-biznesie. Jak sama przyznała jej samej wygrana otworzyła wiele drzwi do kariery.

Dziś Marcelina Zawadzka (31 l.) jest gwiazdą TVP. Widzowie do tej pory mogli ją oglądać m.in. w „Pytaniu na śniadanie”, ” The Voice of Poland” czy “Bake Off – Ale ciacho! “. Na swoim koncie ma również udział w programie „Taniec z gwiazdami” i „Dance, dance, dance”. W listopadzie ubiegłego roku poprowadziła galę finałową konkursu Miss Polonia 2019, a w grudniu „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem.

W ostatnim wywiadzie, który możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl, Marcelina Zawadzka przyznała, że na początku tytuł najpiękniejszej nieco ją trochę onieśmielał. Modelka została rzucona na głęboką wodę i gdyby nie pomoc fachowców, trudno byłoby jej odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Hailey Bieber w OSZAŁAMIAJĄCEJ sukience na imprezie “Vanity Fair”. Nie można oderwać…

“Dostałam menadżerkę, która pomogła mi kierować moją karierą i mówiła, co i gdzie. Czasami oczywiście mówi bardzo stanowczo i wtedy odkładasz swoją tożsamość na półkę i musisz być na wszystkich galach, eventach i trochę nie wiesz, o co chodzi w tym wszystkim” – mówi Marcelina Zawadzka.

Wspomniała również, że po zdobyciu korony została zauważona przez producentów i wydawców różnych programów telewizyjnych. Najpierw była zapraszana do studia w roli eksperta, a później dostawała kolejne propozycje pracy. Prowadziła m.in. „Projektanci na start” dla Fox Life i „Dendżer” dla TVN Turbo. W 2015 roku została prezenterką Telewizji Polskiej. Była gospodynią magazynu „Lajk!”, kulinarnego show „Bake Off – Ale ciacho!” i „Bake Off Junior” oraz „The Voice of Poland”. Teraz jest współprowadzącą „Pytania na śniadanie” w TVP2. Występuje w parze z Tomaszem Wolnym. Za swoją pracę otrzymała Telekamerę 2017 w kategorii „Nadzieja telewizji”.

“Wtedy zaczęli mnie zapraszać do programów jako gościa na żywo, i do „Pytania na śniadanie”, ale i do „Dzień Dobry TVN”. To były różne programy i to było miłe, że taka dziewczyna z Malborka nagle może iść do telewizji, ktoś ją pyta o coś i chętnie jej słucha. Więc na pewno to jest ten początek, kiedy otwierają się twoje drzwi i szersza publiczność zwraca na ciebie uwagę” – dodała Marcelina Zawadzka.

Od tego czasu Miss Polonia coraz większą popularność ma w sieci jako “influencerka”. Na Instagramie obserwuje gwiazdę ponad pół miliona Internautów, którzy podziwiają jej zawodowe osiągnięcia jak piękną i nieprzeciętną urodę.

Marcelina Zawadzka zachwyciła fanów!

Marcelina Zawadzka od kilku dni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie została zaproszona na jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Po ciężkiej pracy na New York Fashion Week, gwiazda udała się na chwile relaksu do rozpalonego słońcem Miami. Na najnowszych zdjęciu, które Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie rozgrzała fanów do czerwoności. Modelka pozuje na tle kultowej Miami Beach w skąpym koronkowym kostiumie kąpielowym. Kard z Florydy wywołał ogromne zainteresowanie wśród fanów i nie tylko. Wśród nich nie zabrakło też zachwytów od innych sław z branży, jak np. Cleo, która skomentowała “OMG 🔥🔥🔥”, Magdy Wójcik z Big Brothera – “Omg nie wiem gdzie patrzeć 😍” czy Dawida Kwiatkowskiego.

A Jak Wam się podoba w takiej odsłonie? Zmysłowa?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

Marcelina Zawadzka odsłoniła w łóżku... Zobacz gorące zdjęcia!
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka odsłoniła ciało! Pokazała za dużo?! Fani podzieleni
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie