Justin Bieber sprzedaje taco. Kolejka, że końca nie widać! (WIDEO)

Justin Bieber sprzedaje taco (WIDEO)
fot. instagram.com/justinbieber

Piosenkarz po raz kolejny został ulicznym kucharzem. Justin Bieber i James Corden uruchomili Yummy Food Truck. Co serwowali i jaki był odzew ich biznesu? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie wideo!

Justin Bieber w programie Jamesa Cordena nie tylko zaśpiewał piosenki w ramach “Carpool Karaoke”, ale także uruchomił z gospodarzem programu food truck. Panowie ewidentnie sprawdzili się jako kucharze, bo po ich specjały ustawiła się ogromna kolejka. W pewnym momencie kolejka była tak duża, że wokalista i komik postanowili sprzedać swój biznes. Zobaczcie nagranie poniżej na MUZOTAKT.pl

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Jennifer Lopez pokazała całe JĘDRNE CIAŁO! To zdjęcie jest hitem Internetu. Zobaczcie!

Justin Bieber w “Carpool Karaoke”

Tuż po wydaniu albumu “Changes”, Justin Bieber zarejestrował program “Carpool Karaoke” z Jamesem Cordenem. Panowie wspólnie wykonali kompozycje “Yummy”, “Love Yourself”, “I’m Coming for Ya” oraz “One Less Lonely Girl” z repertuaru wokalisty. Justin Bieber zaprezentował też swoją wersję piosenki “Smelly Cat”, którą w “Przyjaciołach” śpiewała Phoebe. Następnie piosenkarz pokonał na rękę Jamesa Cordena i podtrzymał swoją propozycję walki z Tomem Cruise’em.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

Yummy Food Truck
Carpool Karaoke

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Changes” miał premierę 14 lutego 2020 roku. Kanadyjczyk ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

Justin Bieber powraca w wielkim stylu!
fot. materiały prasowe
Justin Bieber o uzależnieniu od narkotyków! "Nie szanowałem kobiet"
fot. instagram.com/justinbieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie