Mikaela Spielberg, córka Stevena Spielberga robi karierę w p*rno-biznesie! Co na to rodzice?!

Mikaela Spielberg, córka Stevena Spielberga robi karierę w p*rno-biznesie! Co na to rodzice?!
fot. facebook.com/Mikaela Spielberg

Tego nikt się nie spodziewał. Adoptowana córka z najsławniejszych reżyserów na świecie, Mikaela Spielberg rozpoczyna nietypową karierę. 23-letnia córka Stevena Spielberga, wybrała dość zaskakującą ścieżkę kariery.

W ostatnim wywiadzie córka Stevena Spielberga, Mikaela Spielberg opowiedziała o swych planach zawodowych, które związane są z branżą rozrywki dla dorosłych. Choć majątek ojca szacowany jest na blisko 4 miliardy dolarów, młoda kobieta postanowiła, że zajmie się swoją karierą inaczej i zacznie zarabiać sama na siebie. Od kilku tygodni Mikaela jest producentką filmów p*rno, a w niedalekiej przyszłości chciałaby zostać licencjonowaną pracownicą seksualną. Jak rzekła w niedawnym wywiadzie – to po prostu lubi najbardziej!

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Jennifer Lopez pokazała całe JĘDRNE CIAŁO! To zdjęcie jest hitem Internetu. Zobaczcie!

– To nie jest wybór oznaczający koniec, nie sięgnęłam dna – wyjaśnia Mikaela Spielberg. Jak przyznała w wywiadzie dla The Sun, chciałaby również znaleźć pracę jako tancerka. Póki co, młoda gwiazda czeka na licencję. Córka Stevena Spielberga i Kate Capshaw dodała, że przez dłuższy czas nie lubiła swojego ciała, ale to się zmieniło, stąd taka decyzja. Tłumaczy, że jest już zmęczona pracą, która nie satysfakcjonuje duszy.

– Podjęłam świadomy, pozytywny, dodający mi siły wybór. To żaden wstyd fascynować się tym biznesem, czy chcieć zrobić coś, co jest bezpieczne, zdrowe i za obopólną zgodą.

23-letnia Mikaela Spielberg karierę będzie robić pod pseudonimem Sugar Star. Rodzice podobno są zaintrygowani jej wyborami zawodowymi. Młoda celebrytka dodała, że chce nagrywać tylko solowe sceny, bez udziału innych osób. Czy osiągnie sukces? Czas pokaże! Warto wspomnieć, że Mikaela jest zaręczona z 47-letnim Chuckiem Pankowem.

Tuż po publikacji wywiadu Mikaela Spielberg zaapelowała do swoich fanów na Facebook’u, aby wpłacali napiwki za pośrednictwem specjalnej platformy. Nagrodą ma być pierwsze wideo na żywo.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie