Britney Spears miała wypadek. Jak się czuje piosenkarka?

Britney Spears miała wypadek. Jak się czuje piosenkarka?
fot. instagram.com/britneyspears

Chłopak Britney Spears, Sam Asghari, ujawnił na Instagramie, że piosenkarka przebywa w szpitalu. Gwiazda złamała kość śródstopia podczas tańca. Jak się czuje wokalistka?

Partner Britney Spears, Sam Asghari opublikował na swoim instagramowym profilu fotkę oraz uroczy filmik ze szpitala. Selfie pary zostało opatrzone podpisem “Kiedy coś sobie złamiesz, to zrasta się silniejsze, zwłaszcza, kiedy jesteś moją Dziewczyną 👌🏽.” Kilka dni wcześniej zachodnie media donosiły, że piosenkarka była widziana w ortezie w centrum Los Angeles. W dalszej części wpisu otrzymujemy wyjaśnienia, do jakiej kontuzji doszło. “Moja lwica złamała sobie kość śródstopia, kiedy robiła to, co kocha, czyli taniec 💃. Życzę jej jak najlepszego powrotu do zdrowia, by mogła skakać, biegać i tańczyć pośladkami 💪🏽” – napisał Sam Asghari.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Jennifer Lopez pokazała całe JĘDRNE CIAŁO! To zdjęcie jest hitem Internetu. Zobaczcie!

Kości śródstopia to grupa pięciu kości umieszczonych w stopie między palcami stóp i piętą stopy. Nie jest jasne, które z pięciu kości złamała właśnie Britney Spears. Na filmiku, który opublikował ukochany gwiazdy, widać, że humor dopisuje i Sam Asghari czuwa przy niej. Nie wiadomo, jak długo Britney była w szpitalu.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

Britney Spears i Sam Asghari zaczęli się spotykać pod koniec 2016 roku. Para poznała się na planie teledysku do piosenki zatytułowanej „Slumber Party”. W lipcu 2019 roku na premierze filmu “Pewnego razu w Hollywood” para pojawiła się razem na czerwonym dywanie. “Nasza pierwsza premiera” – napisała na Instagramie. Spekulowano, że piosenkarka jest już zaręczona, bowiem zauważono diamentowy pierścionek na lewej dłoni.

Kilka dni temu Britney Spears opublikowała w sieci nowy remix piosenki “Toxic”. Utwór zatytułowany “Toxic” (Y2K & Alexander Lewis Remix) dostępny jest TUTAJ.

https://www.instagram.com/p/B0Ph_93gy1m/?utm_source=ig_embed
Britney Spears wygina się do utworu Billie Eilish. To HIT Internetu! (WIDEO)
fot. instagram.com/britneyspears
Britney Spears
Britney Spears fot. Sony Music
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!