Ariana Grande śpiewa z Jimem Carreyem. Posłuchaj “Stick Together”

Ariana Grande wróżką w serialu
fot. screen Youtube

Przed premierą swojego występu w serialu “Kidding” Ariana Grande wrzuciła do sieci zdjęcie z Jimem Carreyem. Do sieci trafił również fragment serialu “Kidding” w którym Ariana Grande śpiewa z Jimem Carreyem.

Ariana Grande, Jim Carrey i Catherine Keener śpiewają piosenkę zatytułowaną “Stick Together”. Wokalistka zagra w drugim sezonie serialu “Kidding” z Jimem Carreyem w roli głównej. Gwiazda popu pojawi się w cyklu jako Piccola Grande – wróżka nadziei. Wokalistka nie tylko zagra, ale i zaśpiewa.

– Podbije wasze serca i wzruszy do łez – zapewnia producent Dave Holstein. – Swym wspaniałym głosem zaśpiewa dwie oryginalne piosenki. Jest uosobieniem nadziei.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Jennifer Lopez pokazała całe JĘDRNE CIAŁO! To zdjęcie jest hitem Internetu. Zobaczcie!

Głównym bohaterem serialu “Kidding” jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) – legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce. Pomysłodawcą serialu jest Dave Holstein. Premiera drugiego sezonu serialu “Kidding” odbędzie się w 23 lutego.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej czwarty album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Ostatnia płyta “Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Selena Gomez spełniła życzenie fanów. Zaskoczyła ich? “Jesteśmy szczęśliwi”

Stick Together
Niestety już nie Selena Gomez (26 l.) a Ariana Grande (25 l.) jest obecnie najpopularniejszą płcią piękną w serwisie Instagram
fot. instagram.com/arianagrande/
Ariana Grande z pierwszym koncertowym albumem w karierze
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie