“The Man” Taylor Swift jeszcze w tym tygodniu!

Taylor Swift przygotowuje musicalowy i optymistyczny album pop!
fot. materiały prasowe

Taylor Swift obiecała teledysk do kolejnej piosenki z ostatniego krążka “Lover”. Tym razem jako czwarty singiel będzie utwór zatytułowany “The Man”.

Taylor Swift kilka dni temu opublikowała lyric video do nowego singla pt. “The Man”. Nagranie zostało wyświetlone ponad 7 mln razy. Teraz 30-letnia piosenkarka poinformowała wiernych fanów, że już jutro, tj. 27 lutego w sieci zostanie opublikowany oficjalny klip do singla.

Pod koniec stycznia artystka potwierdziła, że z powodu chorej mamy Andrei nie wyrusza w trasę koncertową, by promować ostatni krążek “Lover”. Warto zaznaczyć, że na albumie znalazła się piosenka poświęcona mamie artystki. Utwór “Soon You’ll Get Better” to dedykacja dla 62-letniej Andrei Swift..

„Każdy kocha swoją mamę, dla każdego z nas mama jest ważna” – tłumaczy artystka. “Ale dla mnie ona naprawdę jest siłą przewodnią. Prawie każdą decyzję, którą podejmuję, najpierw uzgadniam z nią. Oczywiście mówienie o jej chorobie było naprawdę wielką sprawą” – dodaje smutna Taylor Swift.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez po raz kolejny apeluje do fanów! “To przerażające…”

Gwiazda przyznała, że wystąpi tylko na kilkunastu festiwalach muzycznych, ponieważ to mniejsze obciążenie niż kilka miesięcy być w trasie.

“Tak. To jest powód. To znaczy, nie wiemy, co się stanie. Nie wiemy, jakie leczenie wybierzemy. To była właśnie decyzja w tej chwili, na razie, o tym, co się dzieje. Chciałam móc występować w miejscach, w których nie występowałam tak często, i robić rzeczy, których wcześniej nie robiłam, na przykład Glastonbury. Wydaje mi się, że nie występowałam na festiwalach od samego początku mojej kariery – a są fajne i łączą ludzi w naprawdę fajny sposób. Ale chciałam też móc pracować tyle, ile mogę teraz, ze wszystkim, co dzieje się w domu. I chciałem wymyślić sposób, w jaki mogłabym zrobić obie te rzeczy” – tłumaczy Taylor Swift.

Polscy fani nie muszą się obawiać, Taylor Swift zagra na Open’er Festivalu w piątek, 3 lipca.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Artystka, która ma na koncie także role filmowe zagrała niedawno w musicalu “Koty”. Taylor Swift sportretowała Bombalurinę.

Taylor Swift z rekordem i świetnymi recenzjami
fot. instagram.com/taylorswift
Benjamin Button, nowy kot Taylor Swift zadebiutował w teledysku do piosenki "Me!".
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie