Barbara Kurdej-Szatan szuka miłości. Zobaczcie wideo!

Barbara Kurdej-Szatan szuka miłości. Zobaczcie wideo!
fot. screen YouTube

Już 28 lutego na ekrany polskich kin wejdą “Swingersi”. To nowa, zwariowana komedia pomyłek, w której jedną z głównych ról zagrała Barbara Kurdej-Szatan. Zobaczcie zwiastun filmu – na MUZOTAKT.pl

“Co tam się działo 😂 💪 Zapraszamy wszystkich baaardzo gorrrąco na „Swingersów” !!! Żeby nakręcić ten film, wyjechaliśmy na Łotwę do miasteczka produkcyjnego naszego łotewskiego reżysera, spędziliśmy tam szalony przepiękny twórczy czas !!!!!!” – napisała na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan tuż po premierze filmu “Swingersi”.

Aktorka wcieliła się w Sylwię – lekko zwariowaną dziewczynę, która ma dość facetów, ale wciąż marzy o szczęśliwym związku. Choć ma pecha, zrobi wszystko, aby dać szczęściu szansę. Nawet jeśli wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że powinna się trzymać z daleka od nowego obiektu westchnień.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez po raz kolejny apeluje do fanów! “To przerażające…”

“Swingersi” – to komedia szalona, zwariowana, pełna gagów i absurdalnych zwrotów akcji. Spodoba się każdemu, kto lubi podejść do życia z dystansem i nie traktuje go całkiem serio – mówi Barbara Kurdej-Szatan. – Najzabawniejszą sceną do zagrania była ta, w której musiałam przejść z jednego balkonu na drugi w samych majtkach. Nie było to dla mnie bardzo komfortowe, ale pamiętam, że ubawiłam się podczas kręcenia.

“Swingersi” to komedia o miłosnych manewrach, którą najlepiej obejrzeć w dużym gronie. Oprócz Barbary Kurdej-Szatan na ekranie zobaczymy: Michała Koterskiego, Ilonę Ostrowską, Joannę Liszowską, Krzysztofa Czeczota, Antoniego Królikowskiego i Tomasza Oświecińskiego.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Swingersi
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie