Sarsa autorką muzyki do “Jak zostać gwiazdą”

Sarsa
fot. materiały prasowe

Sarsa, jedna z najoryginalniejszych polskich artystek, zajmie się muzyką do filmu “Jak zostać gwiazdą”. Obraz, pełen największych przebojów ostatnich lat, trafi do kin 19 czerwca. Garść szczegółów już teraz podsyłamy wam – na MUZOTAKT.pl

Sarsa na potrzeby produkcji napisała także zupełnie nową piosenkę, która pojawi się w ostatniej scenie filmu. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń, a koncerty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jej albumy i single były nagradzane diamentowymi, platynowymi i złotymi płytami za najlepszą sprzedaż. Kompozytorka, tekściarka i producentka muzyczna, autorka takich przebojów, jak m.in. “Tęskno”, “Naucz mnie”, “Zakryj”, “Motyle i ćmy” czy “Bronię się”, ma na koncie także tytułową piosenkę do komedii kryminalnej “Volta” Juliusza Machulskiego, której klip na YouTubie obejrzało blisko 11,5 mln widzów.

Tym razem Sarsa skomponowała muzykę ilustracyjną do filmu “Jak zostać gwiazdą” o muzycznym talent show, w którym usłyszymy największe hity ostatnich lat w wykonaniu uczestników programu.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?

Kontrowersyjny program telewizyjny “Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej “Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show.

Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut “Być jak Kazimierz Deyna” nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik – autor zdjęć do takich produkcji, jak “Kruk. Szepty słychać po zmroku”, “Carte Blanche” czy “Jak pies z kotem”. W obsadzie zobaczymy m.in.: Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anitę Sokołowską, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Marię Pakulnis, Urszulę Dudziak i Krzysztofa Ibisza.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Sarsa
fot. Kasia Stańczyk
Sarsa i Marta Gałuszewska na finałowym koncercie Ibis (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe
Sarsa wydała „Zakryj”. Najbardziej wyczekiwany album 2019 już dostępny!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!