Niall Horan na Torwarze. Co wiemy o koncercie?

Niall Horan wystąpi w Polsce? Muzyk ogłosił trasę
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Gwiazdor zespołu One Direction, który odnosi także solowe sukcesy – Niall Horan – przyjeżdża do Polski! Artysta wystąpi 13 października na COS Torwarze w Warszawie. Już 13 marca do sklepów i serwisów cyfrowych trafi nowy album wokalisty, „Heartbreak Weather”.

Niall Horan rozpocznie obszerną trasę koncertową, związaną z promocją Heartbreak Weather 20 kwietnia w Bridgestone Arena w Nashville. W ramach światowej trasy Nice To Meet Ya. Artysta wystąpi w Polsce w towarzystwie gościa specjalnego Maisie Peters.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 marca o 10.00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 4 marca o 10.00 i potrwa do piątku, 6 marca do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 5 marca o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 6 marca do 10.00.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?

Pochodzący z Irlandii Niall Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował po całym świecie razem z kultowym zespołem One Direction

Dzięki pełnometrażowemu solowemu debiutowi “Flicker”, artysta odniósł ogromny globalny sukces i cieszył się dużym uznaniem krytyków. Album wspiął się na szczyt listy Billboard 200 w październiku 2017 roku i wkrótce pokrył się co najmniej platyną w 20 krajach, w tym w USA. Oprócz ponad 3 milionów sprzedanych albumów i 3,5 miliardów streamów na całym świecie, znalazł się na szczycie listy Top Albumów iTunes w 61 krajach.

“Flicker” zawiera podwójnie platynowy singiel “This Town” oraz potrójnie platynowy “Slow Hands”.

Niall Horan grał na największych scenach świata i słyszał, jak słowa jego piosenek wykrzykiwane są przez zgromadzone tam tłumy

Ma na swoim koncie rekordy Guinnessa z poprzednim zespołem. Jego niesamowicie czarujący wygląd został także uwieczniony w postaci lalki z jego podobizną. Mimo tego wszystkiego, irlandzki piosenkarz, autor tekstów i gwiazda pop, nie jest odporny na miłosne wzloty i upadki. To co wyróżnia Horana to to, że kiedy tworzy album inspirowany rozstaniami, nie użala się nad sobą. Korzysta z okazji, by ponownie przeanalizować relacje pod każdym kątem, od burzliwych upadków do prawdziwych wzlotów.

Nowy album!

Rezultatem tych przemyśleń jest „Heartbreak Weather”, album, który rejestruje pełen zakres emocji odczuwanych, gdy miłość rozwija się i ostatecznie rozpada, zestawiony z odpowiednio potężną i dynamiczną ścieżką dźwiękową – wirem nowoczesnego popu i nostalgicznego groove, hałaśliwego rocka i folka, cichymi dźwiękami i donośnymi partiami chórów.

– To prawie album koncepcyjny. Miałem nadzieję opowiedzieć ludziom historię, napisać piosenki o związku od jego początku aż do końca – z różnych stron – zamiast pisać same smutne utwory o sobie. Bo kiedy dochodzi do rozpadu związku, nie jest to tylko i wyłącznie coś smutnego – mówi Niall Horan.

Obok wielkiego przeboju „Nice to Meet Ya”, słodko-gorzkiego hymnu „No Judgement” i piosenki o złamanym sercu „Put a Little Love on Me”, na krążku znajdziemy zestaw utworów o większej energii niż te z „Flickera” z 2017 r., na które wpływ miały tak rozległe inspiracje jak Bruce Springsteen, Arctic Monkeys i The Weeknd. Nagrany w Los Angeles, Londynie i na Bahamach z gwiazdorskim zespołem, w tym Teddym Geigerem, Julianem Bunettą, Tobiasem Jesso Jr., Gregiem Kurstinem, Mozellą i innymi, „Heartbreak Weather” zabiera słuchaczy w podróż, w której perspektywa, emocje i muzyka ciągle się zmieniają. Ostatecznie podróż ta jest tak samo uzdrawiająca, jak i zabawna – piosenki te zostały wprost stworzone na scenę.
Magazyn „Rolling Stone” umieścił „Heartbreak Weather” na liście najbardziej oczekiwanych albumów 2020   i pochwalił ostatnie występy Horana w „Saturday Night Live”, gdzie zaśpiewał „Nice To Meet Ya” oraz „Put a Little Love on Me”.

13 marca Capitol Records wyda nowy album Nialla, “Heartbreak Weather”. 7 lutego Horan udostępnił swój nowy singiel “No Judgement” wraz z oficjalnym wideo. Rolling Stone umieścił “Heartbreak Weather” na liście 70 najbardziej oczekiwanych albumów 2020 i pochwalił ostatnie występy Horana w “Saturday Night Live”, gdzie zaśpiewał “Nice To Meet Ya” oraz “Put a Little Love on Me”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Nice To Meet Ya
Niall Horan miał udany wieczór
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie