Maria Sadowska wzięła drugi ŚLUB?! (WIDEO)

Singiel "Panie proszą panów" pochodzi z albumu "Wilki kochają kwiaty", który ukazał się 4 września 2019 roku.

Maria Sadowska wzięła drugi ŚLUB?! (WIDEO)
fot. Joanna Rafalska

“Panie proszą panów” to propozycja zespołu No Logo na nadchodzący Dzień Kobiet. W teledysku pojawia się wiele pań, w tym reżyserka i wokalistka, Maria Sadowska, prywatnie żona wokalisty Adriana Łabanowskiego.

“Dziś przenosimy się nad jezioro! Do miejsca, z którego pochodzimy! Rozganiamy chmury!” – napisała Maria Sadowska o nowym klipie grupy No Logo. “Teledysk powstał spontanicznie” – mówi Adrian Łabanowski wokalista zespołu No Logo. “Oczywiście wiedzieliśmy, że będziemy go kręcić. Wszystko zostało przygotowane, ale ostatecznie po prostu dobrze się bawiliśmy i zarejestrowaliśmy nasze naturalne sytuacje (ostatnia scena jest reżyserowana:))” – dodaje muzyk.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?

Klip został nakręcony we wsi Sejny, gdzie Maria Sadowska i jej mąż Adrian Łabanowski uciekają od wielkomiejskiego szumu.

No Logo grają już od lat rytmy kryjące za sobą pełnię natury i gorącego Słońca. Pochodzą z przygranicznego miasteczka Sejny. Ich muzyka pozostawia na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem.

Maria Sadowska w 2014 roku wydała ostatnią płytę “Jazz na ulicach”, a w 2017 roku nakręciła film “Sztuka kochania”. Artystka znana jest także jako jurorka talent show “The Voice of Poland”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Selena Gomez w niecodziennej odsłonie (WIDEO)

Panie proszą panów
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie