MUZOTAKTNEWSYSerialeCourteney Cox z "Przyjaciół" w strasznym domu

Courteney Cox z „Przyjaciół” w strasznym domu
C

REKLAMA
REKLAMA

Courteney Cox, znana głównie z serialu „Przyjaciele” wraca do telewizji. Aktorka zagra w pilocie komediowego horroru ” Shining Vale”.

Grana przez Courteney Cox kobieta jest jedyną osobą, która zauważa, że w domu dzieją się straszne rzeczy. Serial ma opowiadać o rodzinie, która wprowadza się do domu, w którym doszło do tragedii. Twórcami produkcji będą Sharon Horgan i Jeff Astrof. Projektem interesuje się stacja Starz.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?

REKLAMA

Courteney Cox najlepiej znana jest z roli Moniki w serialu „Przyjaciele”, który niebawem doczeka się kontynuacji. Wiadomo, że 24 lutego br. rozpoczęły się nowe zdjęcia na działce należącej do Warner Brothers w Burbank, w Kalifornii. Tam zostanie nakręcony specjalny godzinny odcinek “Przyjaciół” na potrzeby nowego serwisu HBO Max. Oczywiście powrócą wszyscy aktorzy znani z oryginału, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer. Projekt będzie nadzorowany przez twórców serialu Davida Crane’a i Martę Kauffman. Jak donoszą amerykańskie źródła, każda z sześciu gwiazd za udział w odcinku specjalnym “Przyjaciele” otrzyma bardzo wysoką gażę, bo aż 3-4 miliony dolarów. Premiera została zapowiedziana na maj 2020 roku. “Ten, w którym znowu się spotykają” – tak ma nosić tytuł nowego odcinka “Przyjaciół”.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać, zdjęcie na instagramowym profilu Jennifer Aniston polubiło blisko 10 milionów Internautów. Nie brak także entuzjastycznych komentarzy. “O mój Boże AAAAAAHHHHHHHHHH ”, “Nareszcie”, “W końcu”, “Super wiadomość”, “Tyle lat czekaliśmy” – czytamy w komentarzach. Niektórzy żartobliwie skomentowali zdjęcie promujące odcinek specjalny: “Taka jazda byłaby dziś nielegalna”.

Przypomnijmy, że nowy serwis streamingowy HBO Max powołany przez Warner Bros. zapewnił sobie wyłączne prawa do archiwalnych sezonów serialu “Przyjaciele”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Selena Gomez w niecodziennej odsłonie (WIDEO)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA