Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska pokonane przez koronawirusa!

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska pokonana przez koronawirusa!
fot. Instagram @wiktoria_gasiewska, @juliawieniawa

Pierwszy polski slasher, “W lesie dziś nie zaśnie nikt”, w którym wystąpiła między innymi Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska nie trafi do kin 13 marca. Premierę odwołano ze względu na epidemię koronawirusa.

“Jestem tym wszystkim troszkę przerażona” – wyznała Julia Wieniawa w relacji na Instagramie. “Jest mi bardzo przykro, ale być może to dobry ruch…” – dodała. Wiktoria Gąsiewska, która dziś obchodzi swoje 21. urodziny nie odniosła się jeszcze do sprawy.

“Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt” – czytamy w oświadczeniu dystrybutora. “Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć”.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Viki Gabor zachwyca w nowej sesji dla popularnej marki sportowej! (FOTO)

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – “W lesie dziś nie zaśnie nikt”, nowy film twórców kontrowersyjnego “Placu zabaw” i szalonego “Ataku paniki”, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80. Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było.

Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach. Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy.

W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie