MUZOTAKTNEWSYHotPlotaJustin Bieber niezbyt dostępny! Gwiazdor zmienia po cichu plany

Justin Bieber niezbyt dostępny! Gwiazdor zmienia po cichu plany
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Justin Bieber opublikował wczoraj nowy teledysk. Tym razem jest to obraz do kompozycji “Available”. Niestety z powodu epidemii koronawirusa Kanadyjczyk zmienia plany dotyczące najbliższej trasy koncertowej. Szczegóły już teraz na – MUZOTAKT.pl

Justin Bieber w maju br. wyrusza w trasę koncertową promującą najnowszy album “Change”, która obejmuje Amerykę Północną. Zgodnie z doniesieniami niektóre miejsca i daty są zmieniane, a co najmniej osiem stadionów zostało zastąpionych mniejszymi arenami. Zespół Biebera nie opublikował jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, chociaż jedno z miejsc, gdzie miał się odbyć koncert informuje na Twitterze, że koncert został przeniesiony z pobliskiego stadionu z powodu „nieprzewidzianych okoliczności”.

REKLAMA

Na oficjalnej stronie piosenkarza można sprawdzić nowe miejsca. Głównie dotyczy to koncertów, które mają się odbyć w Houston, Dallas, Nashville, Kolumbii, Indianapolis, Waszyngtonie, Detroit, Glendale czy Arizonie. Epidemia koronawirusa wpłynęła również na niską sprzedaż biletów. Jeśli Covid-19 będzie rozwijać się w takim tempie, to niewykluczone, że kolejne daty ulegną zmianom. Trasa koncertowa obejmuje 45 koncertów od maja do października 2020 roku.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Viki Gabor zachwyca w nowej sesji dla popularnej marki sportowej! (FOTO)

Materiały promocyjne partnera

“Available” to kompozycja pochodząca z albumu “Changes”. Wbrew tytułowi jednak nowy klip nie jest zbyt dostępny, ponieważ obejrzeć go mogą tylko abonenci Apple Music. Jedynie fragment filmiku można obejrzeć na Twitterze.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Changes” miał premierę 14 lutego 2020 roku. Artysta ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

Justin Bieber już zaplanował starość
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber o uzależnieniu od narkotyków! "Nie szanowałem kobiet"
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber wyjawił prawdę o narkotykach! Przyznał, że Hailey nie będzie z nim, dopóki ich nie odstawi!
fot. instagram.com/haileybieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA