Zuza Jabłońska i Kuba Karaś z The Dumplings razem! (WIDEO)

Zuza Jabłońska i Kuba Karaś z The Dumplings razem! (WIDEO)
fot. materiały prasowe

Zuza Jabłońska i Kuba Karaś prezentują wspólny utwór zatytułowany “Ty tylko chcesz”. Sprawdźcie koniecznie teledysk do kawałka poniżej na MUZOTAKT.pl

Zuza Jabłońska (17 l.) i Kuba Karaś połączyli siły! “Kocham cię po prostu. Uwielbiam twoją muzykę. A ta piosenka jest arcydziełem 😍♥️”, “Piękne alternatywne brzmienie”, ” Super piosenka ps. Nigdy nie byłam tak wcześnie!!!!”, “Bardzo wpada w ucho ♥ Nie mogę się doczekać płyty 😍💞”, “Maga nuta a ten klip to cudo”, ” ale sztos😍❤️ Zuza rozwijasz się tak szybko ze hit😳 kocham”, “Jezuuuu sztos” – komentują wierni fani pod klipem na YouTubie.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Viki Gabor zachwyca w nowej sesji dla popularnej marki sportowej! (FOTO)

Zuza Jabłońska i Kuba Karaś – “Ty tylko chcesz”

Ujawniamy, w jaki sposób doszło do spotkania Zuzy i Kuby w studiu. Zuza Jabłońska – jedna z najciekawszych młodych artystek, które debiutowały w ostatnich latach na scenie pop oraz Kuba Karaś – jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich producentów, połowa duetu The Dumplings – prezentują wspólny utwór „Ty tylko chcesz”. Ujawniamy, w jaki sposób doszło do spotkania Zuzy i Kuby w studiu.

Zuza Jabłońska zyskała rozgłos dzięki pierwszej edycji „The Voice Kids”, w której pod trenerskim okiem Barona i Tomsona doszła do ścisłego finału. W wydanych do tej pory singlach – „Sami”, „Powiedz mi to w twarz” ft. Siles & Jan-Rapowanie, „Spacer po linie”, „Wisła”, „Znasz mnie lepiej?” – młoda artystka eksperymentuje z gatunkami, konwencjami, jak również porusza ważne problemy społeczne w tekstach. Kuba Karaś z The Dumplings wypatrzył Zuzę na YouTube. Jak mówi sam artysta:

Sam ubiegałem się o możliwość nagrania z Zuzią, bo po obejrzeniu kilku wideo w internecie bardzo spodobało mi się to, jak śpiewa. Strasznie się cieszę, że się udało, bo Zuza to bardzo zdolna i świadoma artystka, a ta współpraca i nagrania były czystą przyjemnością. „Ty tylko chcesz” to wynik współpracy z braćmi Rosińskimi z zespołu BeMy, Kasią Lins, no i oczywiście Zuzią Jabłońską – Kuba Karaś.

Zuza Jabłońska wspomina, ze pierwszym kawałkiem jaki usłyszała The Dumplings był utwór „Raj”.

Pomyślałam, że robią bardzo fajną muzę. Z Kubą poznaliśmy się rok temu i też wtedy zaproponował mi wspólny projekt. Tak powstał nowy utwór zatytułowany „Ty tylko chcesz”, do którego Kuba stworzył muzykę, a Kasia Lins napisała tekst. Dla mnie jest to nowe i ciekawe doświadczenie. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję razem muzycznie poeksperymentować – mówi Zuza Jabłońska.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

Zobacz lyric video do piosenki „Ty tylko chcesz” i posłuchaj utworu w wybranym serwisie cyfrowym:

Ty tylko chcesz
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!