Oh Wonder w trzech polskich miastach

Oh Wonder ogłasza premierę trzeciego albumu
fot. materiały prasowe

Oh Wonder zagrają 10 listopada w Poznaniu, 11 listopada w Warszawie a 12 listopada w Krakowie.

Oh Wonder to pochodzących z Londynu duet alt-popowy, w skład którego wchodzą Anthony West i Josephine Vander Gucht. Zespół ma na swoim koncie trzy, świetnie przyjęte przez fanów i krytyków albumy oraz wyprzedane koncert na całym świecie. Nadchodząca trasa koncertowa będzie promowała wydany w lutym album “No One Else Can Wear Your Crown”.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Viki Gabor zachwyca w nowej sesji dla popularnej marki sportowej! (FOTO)

Album “No One Else Can Wear Your Crown” został w całości napisany oraz wyprodukowany w domowym studio zespołu. Na płytę trafiło 10 utworów, które ukazują różne emocje i doświadczeń zdobyte w ostatnich latach działalności Oh Wonder – od ostatniej trasy koncertowej, przerwy w karierze zespołu, po wszystko co do tej pory osiągnęli. Nic więc dziwnego, że “No One Else Can Wear Your Crown” ma nadrzędne przesłanie dotyczące akceptacji siebie, wiary we własne możliwości i radości z życia.

Album “No One Else Can Wear Your Crown” to doskonały dowód na to, jaka siła drzemie w zespole Oh Wonder oraz wspaniała, muzyczna nadzieja na lepsze jutro. Album to doskonałe połączenie wielkich pytań o miłość i związek, po zadumę nad tym co zrobić z psem podczas trasy koncertowej. “No One Else Can Wear Your Crown” to szczere i radosne lekarstwo na trudy i zmagania, z którymi przyszło nam się mierzyć w dzisiejszych czasach.

Oh Wonder zagrają 10 listopada w Poznaniu w Hali nr 2 MTP, 11 listopada w Warszawie w Stodole a 12 listopada w Krakowie w klubie Studio.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

In And Out Of Love
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie