Ariana Grande wystosowała apel do fanów. Gwiazda nie przebierała w słowach!

Ariana Grande wystosowała apel do fanów. Gwiazda nie przebierała w słowach!
fot. instagram.com/arianagrande

Ariana Grande ma dość fanów, którzy nie wierzą, że pandemia koronawirusa to „wielka sprawa”, która do dnia dzisiejszego spowodowała ponad 6 tysięcy zgonów na całym świecie. Gwiazda gorąco apeluje, co powinna zrobić jej publika!

Ariana Grande udowodniła właśnie, że jest jedną z wielu osób, które traktują pandemię zdrowia bardzo poważnie. Sytuacja koronawirusa na świecie to nie żart. Artystka postanowiła wprost odnieść się do osób, które bagatelizują problem. 26-letnia piosenkarka na Twitterze czy Instagramie wyraziła swój gniew o lekceważącym podejściu przez ludzi do pandemii koronawirusa. Jej wypowiedzi na temat Covid-19 są słuszne z tym, co powiedziała w wywiadzie dla magazynu Elle w 2018 roku.

Nie wszyscy się z tobą zgodzą, ale to nie znaczy, że po prostu się zamknę i zaśpiewam moje piosenki. Będę również istotą ludzką, która troszczy się o inne istoty ludzkie. Będę sprzymierzeńcem i będę wykorzystać mój przywilej, aby edukować ludzi – mówiła Ariana Grande.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora nie do poznania! Niezwykła metamorfoza (GORRĄCE ZDJĘCIA)

Ariana Grande w ostrych słowach apeluje do fanów!

– Cały czas słyszę od zaskakującej liczy osób, że “to nic takiego”, “nic nam nie będzie”, “musimy żyć naszym życiem” i to mnie zadziwia. Rozumiałabym, gdybyście czuli tak tygodnie temu, ale poczytajcie proszę o tym, co się dzieje. Nie przymykajcie na to oka – pisze piosenkarka.

Najbardziej niepokojące jest to, że prezydent Donald Trump trzy dni temu nazwał epidemię koronawirusa sytuacją kryzysową w Stanach Zjednoczonych, a wiele krajów – między innymi Włochy, Francja, Hiszpania cz też Polska – zamknęło granice. Mając choćby to na uwadze, Ariana Grande kontynuowała: 

Niesamowicie niebezpiecznym i samolubnym jest postrzeganie w taki sposób tej sytuacji. Podejście na zasadzie “nic nam nie będzie bo jesteśmy młodzi” naraża starszych i chorych ludzi na wielkie zagrożenie. Brzmicie durnie i musicie bardziej troszczyć się o innych. Wasza leckja hip-hopu czy sesja jogi może ku**a poczekać – apeluje Ariana Grande w mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że tweety czy posty nie są szczepionkami, ale rozpowszechnianie informacji o znaczeniu dystansu społecznego jest jedną z najlepszych dostępnych broni do walki z wirusem.

– Niektórzy z nas mają pracę – całkowicie rozumiem waszą frustrację. Nie chcę urazić nikogo, kto nie ma możliwości zrezygnowania z pracy lub wzięcia urlopu, ale to zagrożenie bezpieczeństwa narodowego i pandemia globalnych rozmiarów. To czas, w którym świat całkowicie powinien polegać na rządowym planie odnośnie pozostania przez mieszkańców w domach, aby zmniejszyć rozprzestrzenianie się wirusa – dodała gwiazda.

Zgadzacie się z piosenkarką? Co myślicie o całej sytuacji?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

Ariana Grande z pierwszym koncertowym albumem w karierze
fot. materiały prasowe
Niestety już nie Selena Gomez (26 l.) a Ariana Grande (25 l.) jest obecnie najpopularniejszą płcią piękną w serwisie Instagram
fot. instagram.com/arianagrande/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie