Małgorzata Ostrowska śpiewa “Teraz” o miłości

Małgorzata Ostrowska śpiewa
fot. materiały prasowe

Małgorzata Ostrowska prezentuje drugi singel ze swojej najbardziej kobiecej i lirycznej płyty “Na świecie nie ma pustych miejsc”.

Utwór “Teraz” jest doskonałym przykładem na to, że Małgorzata Ostrowska najbardziej rockowego głosu w Polsce potrafi wykorzystać swój talent i możliwości w sposób, który może niezwykle zaskoczyć jej fanów.

– Ta kobieca i liryczna Ostrowska zawsze we mnie była. Tylko teraz w końcu nadszedł czas, żeby ją ujawnić światu. Wielokrotnie powtarzałam, że z natury jestem niejednorodna. I to jest jedna z tych piosenek, która potwierdza moje słowa – wyznaje artystka.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora nie do poznania! Niezwykła metamorfoza (GORRĄCE ZDJĘCIA)

Utwór “Teraz” to kompozycja Jarosława Kidawy, słowa są autorstwa samej Małgorzaty. Aranż najnowszego singla, tak jak całej nowej płyty, to dzieło Macieja Muraszko. W piosence oprócz gitar słyszymy instrumenty, które do tej pory nie końca kojarzyły się z twórczością byłej wokalistki Lombardu: skrzypce, akordeon i organy Hammonda.

– Wyjęłam tę piosenkę z głębokiej szuflady. Mam w niej jeszcze wiele utworów różnych kompozytorów. Czekają na odpowiedni moment. “Teraz” fantastycznie się wkomponowało w moją najnowszą płytę. Maciek Muraszko przepięknie doprawił rozmaitymi instrumentami i dźwiękami kompozycję Jaśka Kidawy. A ja bardzo się postarałam by wpasować się w ten klimat – opowiada Małgorzata Ostrowska.

“Teraz” to utwór o miłości. Ale pomimo łagodnego brzmienia to nie opowieść o beztroskim uczuciu. Miłość nie zawsze powoduje w nas tylko pozytywne emocje. Czasem po emocjonalnej burzy przychodzi zmęczenie. Refleksyjna kompozycja Jarosława Kidawy z tekstem Małgorzaty opowiada o tym, czym kończą się emocjonalne walki. I jak wiele nas kosztują. Każdy ze słuchaczy przerabiał ten stan przynajmniej raz w życiu. Teraz możemy się dowiedzieć, jak to widzi Małgorzata Ostrowska.

Do singla “Teraz” powstała tekstóka inspirowana ilustracjami i oprawą całej nowej płyty Małgorzaty Ostrowskiej, “Na świecie nie ma pustych miejsc”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 

Teraz
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie