FLETCHER z nowym singlem „Forever”

FLETCHER z nowym singlem „Forever”
fot. materiały prasowe

FLETCHER z nowym singlem „Forever”, w którym na pierwszym planie pojawia się chwytliwa linia basu. Za produkcję odpowiada Jason Evigan, który w przeszłości pracował m.in. z Duą Lipą i Maroon 5, a współautorami kawałka są FLETCHER, Amy Allen (Halsey, Harry Styles) oraz Kinetics & One Love.

Jak mówi sama FLETCHER: Singiel opowiada o osobie, która ma potencjał na bycie „tą jedyną”, jednak stwierdzasz, że potrzebujesz jeszcze trochę czasu, by zorientować się, czy warto traktować tę relację jako taką na zawsze. Związki są bardzo ważne, jednak zauważyłam, że nie wolno w tym wszystkim zapominać o relacji ze samym sobą. Jednym z moich postanowień na ten rok, zarówno w życiu, jak i w twórczości, jest skupienie energii na poznaniu samej siebie. Robię błędy, czasami nawalam i uczę się w bolesny sposób. Mam dobry czas, ale zdarza mi się płakać. W ten sposób odkrywam, kim jestem i kim chcę być. Nie jest to łatwe, czasem nie wiem, co robię, ale kto tak naprawdę to wie?

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: “Dance Dance Dance”: Kasia Dziurska i Emilian Gankowski planują już dzieci?!

Do kawałka powstał klip z zachwycającą choreografią i niepowstrzymaną kobiecą energią. Za reżyserię odpowiada Ethan Lader.

Szykując się do pełnowymiarowego debiutu, FLETCHER wydała EP-kę „you ruined new york city for me” w sierpniu 2019. Na wydawnictwo trafił wielki przebój „Undrunk”, który okazał się przełomem w karierze artystki i spędził kilka tygodni na Billboard Hot 100, zapewnił także FLETCHER szczyt Spotify Viral Chart.

FLETCHER dołączyła do Lewisa Capaldiego i Nialla Horana na trasie „Nice To Meet Ya” w Stanach Zjednoczonych. Nagrała także utwór „Last Laugh”, który pojawia się w napisach końcowych świetnie przyjętego na festiwalu Sundance filmu „Obiecująca. Młoda. Kobieta.” z Carey Mulligan w roli głównej.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
Wiktoria Gąsiewska o egzaminie na prawo jazdy
Naomi Campbell w kombinezonie na lotnisku. Fani komentują! (ZDJĘCIA)

Forever
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie