Major Lazer łączy siły z Marcusem Mumfordem

Wyjątkowy duet!

Major Lazer łączy siły z Marcusem Mumfordem
fot. materiały prasowe

Major Lazer łączy siły z Marcusem Mumfordem – efektem tej współpracy jest singiel „Lay Your Head On Me”, którego współautorką jest MØ. Singiel jest nastepcą świetnie przyjętego „Que Calor”, w którym Major Lazer spotkali się z J Balvinem i El Alfa. Balvin wykonał utwór podczas występu u boku Jennifer Lopez w finale Super Bowl, a kawałek ma już ponad 400 mln streamów.

Major Lazer w składzie Diplo, Walshy Fire i Ape Drums działają z misją, by uwolnić świat poprzez muzykę. Grupa ma na koncie trzy albumy: „Guns Don’t Kill People… Lazers Do” (2009), „Free The Universe” (2013) i „Peace Is The Mission” (2015), z którego pochodzi wielki hit „Lean On” ft. DJ Snake i MØ. W ubiegłym roku Major Lazer współpracowali z Beyoncé nad albumem inspirowanym aktorską wersją „Króla Lwa” oraz trafili na listy przebojów dzięki duetowi z Anittą „Make It Hot”. Diplo jest jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów na świecie – na koncie ma współpracę m.in. z Beyoncé, Madonną, Robyn, M.I.A. i wieloma innymi artystami.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna nie pocieszyła fanów! Warto było czekać na utwór “Believe It”?!

Marcus Mumford, którego słyszymy w „Lay Your Head On Me”, w minionym tygodniu wydał także cover „You’ll Never Walk Alone” z repertuary Jerry & The Pacemakers. Wszystkie zyski ze sprzedaży utworu zostaną przeznaczone na rzecz fundacji Grenfell Foundation oraz War Child UK. Jak mówi sam artysta: – Pracuję z nimi od dawna, jesteśmy w stałym kontakcie odkąd rozpętała się pandemia. Obie organizacje wykonują kawał świetnej roboty, by wesprzeć najsłabszych, ale sami mają bardzo ciężko. (…) Nagrałem „You’ll Never Walk Alone” po rozmowie z moim przyjacielem Jasonem Sudeikisem, bo obecnie pracuję nad ścieżką dźwiękową do jego nowego serialu „Ted Lasso”. Ze względu na wiele powodów stwierdziliśmy, że chcemy, by cover ujrzał światło dzienne szybciej niż pierwotnie planowaliśmy. Usłyszycie tam mojego przyjaciela Reubena Jamesa. Jeśli jeszcze go nie znacie, koniecznie sprawdźcie jego twórczość.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kylie Jenner opowiedziała o swojej kwarantannie. Czy boi się pandemii?

Lay Your Head On Me
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie