MUZOTAKTNEWSYMuzykaLOVA dąży do perfekcji w „Own Worst Enemy”

LOVA dąży do perfekcji w „Own Worst Enemy”
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Charyzmatyczna i dowcipna LOVA prezentuje nowy singiel „Own Worst Enemy”. W piosence artystka zastanawia się nad sensem dążenia do perfekcji za wszelką cenę.

LOVA odkrywa kolejną kartkę z pamiętnika i prezentuje „Own Worst Enemy” – utwór, w którym wyznaje żal na temat tego, co mogłoby i nie mogłoby się wydarzyć, gdyby nie jej nieustanne dążenie do perfekcji i chęć sprawienia, by wszyscy dookoła czuli się dobrze. „Mogę być swoim największym wrogiem” – słyszymy w refrenie.

REKLAMA

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna nie pocieszyła fanów! Warto było czekać na utwór “Believe It”?!

Wokalistka tak opowiada o kawałku:

Gdybyście mieli mnie zapytać, jak brzmiałabym gdybym była piosenką, to odpowiedziałabym, że właśnie tak jak „Own Worst Enemy”. To szczery, surowy kawałek, trochę zabawny, samokrytyczny i osobisty, ale też dość zadziorny – czyli taki jak ja. Dużo mówię tam o swoich wewnętrznych rozterkach, a jedną z nich jest to, że zawsze chciałabym być „idealną dziewczyną”. Potraktujcie więc ten utwór jako zapoznanie z moim umysłem, możliwość odkrycia części mojej osobowości. Jest w nim też dużo humoru. Myślę, że to idealny utwór na wiosnę. Mam nadzieję, że może nawet będziecie chcieli do niego tańczyć! – LOVA.

Materiały promocyjne partnera

„Own Worst Enemy” to drugi po „Jealous Of My Friends” singiel artystki wydany w 2020. Jesienią 2019 LOVA wydała EP-kę „A Gentleman’s Guide”, na którą trafiły m.in. „My Name Isn’t” oraz „I Can Do Better”. Szwedzka artystka zyskała rozgłos za sprawą singla „You Me and The Silence”, który był najpopularniejszym krajowym utworem w ojczyźnie gwiazdy, przekroczył także łączną liczbę 4 mln streamów na całym świecie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kylie Jenner opowiedziała o swojej kwarantannie. Czy boi się pandemii?

Own Worst Enemy
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • LOVA
REKLAMA