MUZOTAKTNEWSYGwiazdySelena Gomez wyznała, że jej życie osobiste „wymknęło się spod kontroli”

Selena Gomez wyznała, że jej życie osobiste „wymknęło się spod kontroli”
S

REKLAMA
REKLAMA

Selena Gomez pojawiła się na okładce nowego, wiosennego wydania magazynu Interview. W szczerej rozmowie z Amy Schumer piosenkarka opowiedziała o tym, jak w pewnym momencie jej życie osobiste wymknęło się spod kontroli. 

Selena Gomez stanęła przed obiektywem Eliego Russell Linnetza w nowej, seksownej sesji zdjęciowej, a także udzieliła obszernego wywiadu, który przeprowadziła z nią Amy Schumer. Piosenkarka opowiedziała o swoim zdrowiu, mamie, nowym albumie oraz nadchodzącej kolekcji kosmetyków „Rare Beauty”, która latem pojawi się w Stanach Zjednoczonych w sieci Sephora.

To, co utrzymało mnie na powierzchni to myśl, że ewentualnie pojawi się ktoś inny… Teraz mogę mówić o takich rzeczach jak moja depresja i lęki, coś przez co przechodziłam i mogę opowiadać o tym otwarcie, ponieważ wierzę, że można znaleźć pomoc – wyznała artystka.

Schumer zapytała Selenę, dlaczego postanowiła podzielić się swoim życiem osobistym na Instagramie. 

Moim zamiarem nigdy nie było stać się tabloidem. Kiedy więc coś takiego się wydarzyło, wymknęło się spod kontroli. A potem pomyślałam: „Zaczekaj, nic z tego nie jest prawdą”. Sposób w jaki media opisywały te rzeczy sprawiły, że wszystko brzmiało naprawdę źle, gdzie w rzeczywistości nie ma nic złego w tym, że musiałam zrobić sobie przerwę bądź że się zakochałam. Musiałam zacząć się otwierać, ponieważ ludzie mówili za mnie i to mnie niszczyło. Jestem jeszcze młoda i zamierzam ciągle się zmieniać, nikt nie ma prawa mi mówić jak ma wyglądać moje życie.

REKLAMA

Wokalistka opowiedziała również o momencie, w którym otrząsnęła się po załamaniu przez Justina Biebera. W tym czasie napisała utwór „Lose You to Love Me”.

Napisałam ten utwór na początku ubiegłego roku, kiedy właśnie skończyłam leczenie. To był moment, gdy wróciłam i pomyślałam: „Jestem gotowa, aby wejść do studia z ludźmi, którym ufam i zacząć pracować nad piosenkami.” Wokół było powietrze, w którym ludzie byli bardzo szczęśliwi, ponieważ to był czas, kiedy mogłam być w końcu sobą. Ale wtedy niekoniecznie tak to widziałam. Podczas pisania tej piosenki mówiłam sobie, że musiałam uderzyć o dno, aby zrozumieć iż na mojej twarzy była ogromna zasłona – wspomina Selena Gomez.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber zaśpiewał dla Hailey wielki hit Whitney Houston

Na rynku pojawiła się właśnie rozszerzona wersja najnowszego krążka artystki, która wzbogacona jest o cztery utwory, w tym nowy singiel „Boyfriend”.

Selena Gomez postanowiła przekazać część zysków za zakupy w oficjalnym sklepie na rzecz Plus1 COVID-19 Relief Fund oraz MusiCares COVID-19 Relief Fund. „Rare” po premierze zadebiutowało na szczycie Billboard 200. Na wersję deluxe trafiły trzy nowe utwory: „Boyfriend”, „She” oraz „Souvenir”, jak również ulubieniec fanów „Feel Me”.

Ogłaszając premierę nowego singla, Selena Gomez napisała na swoim Instagramie:

Wielu z Was wie, jak bardzo cieszyłam się na myśl o możliwości wydania utworu „Boyfriend”. To beztroska piosenka o upadaniu i zakochiwaniu się ponownie, a także o tym, że nie potrzebujesz nikogo innego tylko siebie samego, by być szczęśliwym.

Napisaliśmy ten utwór długo, długo przed obecnym kryzysem. W obecnym kontekście chciałabym jasno podkreślić, że chłopak jest teraz bardzo daleko od listy moich życiowych priorytetów. Podobnie jak wszyscy inni na świecie, modlę się za bezpieczeństwo, jedność i wyzdrowienie dla wszystkich w czasach pandemii.

Dlatego też osobiście wspieram Plus1 COVID-19 Relief Fund, jak również przekazuję 1$ z każdego zamówienia w moim oficjalnym sklepie na cele funduszu. „Rare (Deluxe)” z singlem „Boyfriend” dostępne od 9 kwietnia.

W oficjalnym sklepie Seleny pojawił się nowy merch związany z singlem „Boyfriend”. Dolar z każdego zakupu zostanie przekazany na Plus1 COVID-19 Relief Fund, natomiast zakupy gadżetów związanych z „Dance Again” zasilą konto MusiCares COVID-19 Relief Fund.

Album „Rare” spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem krytyki. Na łamach „TIME” czytaliśmy: „To rzadki popowy dar”, „Variety” oznajmiło: „To jeden z najlepszych popowych albumów w ostatnim czasie”, dziennikarze „Los Angeles Times” stwierdzili, że to najlepsze popowe dokonanie w karierze Seleny, natomiast „Vulture” podsumowało, że „Gomez wraca w swoim najlepszym wydaniu”.

Selena Gomez – „Rare” Deluxe – tracklista:  

1. Boyfriend
2. Lose You to Love Me
3. Rare
4. Souvenir
5. Look at Her Now
6. She
7. Crowded Room (feat. 6lack)
8. Vulnerable
9. Dance Again
10. Ring
11. A Sweeter Place (feat. Kid Cudi)
12. People You Know
13. Cut You Off
14. Let Me Get Me
15. Kinda Crazy
16. Fun
17. Feel Me  

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kylie Jenner opowiedziała o swojej kwarantannie. Czy boi się pandemii?

Boyfriend
Selena Gomez - Rare
fot. instagram.com/selenagomez
Selena Gomez wypuszcza własną linię kosmetyków o nazwie„Rare Beauty”
fot. instagram.com/selenagomez
Selena Gomez w alternatywnej wersji. Śpiewa o rozstaniu z Justinem Bieberem?
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA