Camila Cabello nie przyjedzie w czerwcu do Polski! Kiedy wystąpi w naszym kraju?!

Camila Cabello nie przyjedzie w czerwcu do Polski! Kiedy wystąpi w naszym kraju?!
fot. instagram.com/camila_cabello

W związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem Camila Cabello kilka dni temu poinformowała w mediach społecznościowych o przełożeniu swojej trasy. Popularna wokalistka miała być główną gwiazdą tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival 2020. Niestety w dniu dzisiejszym organizatorzy wydali oświadczenie o odwołaniu imprezy.

Przypomnijmy, że Camila Cabello miała wystąpić 5 czerwca w Polsce, w ramach Orange Warsaw Festival 2020. Jej trasa promująca nowy album “The Romance Tour” miała ruszyć pod koniec maja w Oslo (Norwegia). Niestety wszystkie koncerty zostały odwołane.

Ze złamanym sercem muszę przekazać, że potrzebujemy przełożyć trasę. Nie możemy rozpocząć prób z powodu ryzyka dla innych ludzi, kiedy w dodatku nie widać końca. Dlatego uważam, że to odpowiedzialna decyzja – oświadczyła Camila Cabello.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber zaśpiewał dla Hailey wielki hit Whitney Houston

Organizatorzy Orange Warsaw Festival nie podali informacji, czy w przyszłym roku zobaczymy na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W oświadczeniu przedstawionym dziś czytamy:

To dla nas wszystkich niezwykle trudny moment. W ostatnim czasie koronawirus zdominował praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia, wystawiając całą globalną społeczność na ciężką próbę.

Tak jak Wy, po miesiącach przygotowań, nie mogliśmy się doczekać kolejnej edycji Orange Warsaw Festival i dwóch magicznych dni z muzyką w Warszawie. Niestety, rzeczywistość ostatnich tygodni okazała się bezwzględna. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, 13 edycja festiwalu odbędzie się w nowym terminie. Z ogromnym smutkiem i ciężkim sercem informujemy, że 2020 to będzie rok bez OWF, jednak jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo uczestników festiwalu, a także wszystkich pracowników i artystów jest najważniejsze.

Wśród tegorocznych gwiazd festiwalu byli także raper Tyler, The Creator, zespół 5 Seconds Of Summer, hiphopowy skład Brockhampton oraz raper Young Thug.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez wyznała, że jej życie osobiste „wymknęło się spod kontroli”

Już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia o 19:00 kanał E! Entertainment zaprosi widzów na niezwykłe wydarzenie One World: Together At Home/ Jeden świat: Razem w domu, które ma na celu uczczenie heroicznych wysiłków pracowników służby zdrowia i zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat pandemii koronawirusa. Służy również zebraniu funduszy na wsparcie globalnej walki w celu wyeliminowania COVID-19. Wśród gwiazd nie zabraknie 23-letniej wokalistki, która w ostatnim czasie podbiła serca słuchaczy hitem “Senorita”. Czy Camila Cabello zaprezentuje coś nowego?!

One World: Together at Home/ Jeden świat: Razem w domu pojawi się na antenie E! Entertainment 19 kwietnia o 19:00.

Camila Cabello romansuje od 6 grudnia
fot. instagram.com/camila_cabello
Co Camila Cabello wie o miłości? (WIDEO)
fot. instagram.com/camila_cabello
Camila Cabello jest Marilyn Monroe wśród gangsterów (FOTO)
fot. instagram.com/camila_cabello
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie