MUZOTAKTNEWSYGwiazdySelah Sue wraca po pięcioletniej przerwie!

Selah Sue wraca po pięcioletniej przerwie!
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Selah Sue, która zachwyciła cały świat utworami „This World”, „Alone” czy „Raggamuffin”, prezentuje nowy singiel „You”. Piosenka promuje 5-utworowe wydawnictwo „Bedroom EP”. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 15 maja.

Głos Selah Sue wciąż jest tak samo głęboki i z charakterystyczną chrypką, a jej złote włosy wciąż są jak korona na głowie, ale coś się zmieniło. Artystka zaczęła prace nad nowym materiałem tuż po urodzeniu pierwszego dziecka. Dlatego też nowy materiał jest najbardziej osobistym w całym jej dorobku. Stworzone w sypialni utwory przekazują radość, jaka towarzyszyła artystce podczas odkrywania uroków macierzyństwa. Ukazują także nowe ambicje Selah, która postanowiła zająć się produkcją materiału, z pomocą angielskiego producenta Kwes (Kelela, Solange, Tirzah).

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber zaśpiewał dla Hailey wielki hit Whitney Houston

„You” to oda artystki do dwójki jej ukochanych dzieci. Utwór otwiera przejmująca harmonia wokalna oraz radosny bas, a całość przeradza się w marzycielską piosenkę, która wbija do naszych głów słowa: „You are all I need, you are all I want”. Trudno oprzeć się urokowi tego kawałka.

Materiały promocyjne partnera

Jak mówi sama artystka:

Gdy urodziłam pierwsze dziecko, wszystko trafiło we właściwe miejsce. Spokój, miłość, jedność. Różowa chmurka. To był najbardziej naturalny haj, jakiego w życiu nie doświadczyłam i który trwał znacznie dłużej niż chwilę. Pierwotnie chciałam zrobić przerwę od muzyki i wszystkiego, co jest z tym związane, ale poczułam zupełnie przeciwny impuls. I posłuchałam tego. Tworzyłam piosenki płynące z najbardziej szczerego miejsca, idealnej formy kreatywności: utwory wynikające z ciekawości świata oraz wielkiej miłości zarówno do dziecka, jak i do muzyki. Moi drodzy fani czekający na nową płytę – w ten sposób chcę wam wyjaśnić, co działo się u mnie przez ostatnie lata. Nie mogę doczekać się, aż będziecie mogli posłuchać EP-ki – EOB.

Selah Sue wydała swój debiutancki album zatytułowany po prostu „Selah Sue” w 2011 roku. Nad jego następcą, „Reason” (2015), pracowała m.in. z Childish Gambino, Ludwigiem Göranssonem, Robinem Hannibalem i Hudsonem Mohawke.

Osobista EP-ka „Bedroom EP” to nowy krok w życiu Selah Sue. Nowy rozdział, który sprawi, że fani będą mogli być jeszcze bliżej swojej artystki, w oczekiwaniu na trzeci pełnowymiarowy album.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez wyznała, że jej życie osobiste „wymknęło się spod kontroli”

You
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA