Katy Perry pogrążona w żałobie! Opłakuje śmierć ukochanego…

Katy Perry pogrążona w żałobie! Opłakuje śmierć ukochanego...
fot. instagram.com/katyperry

Katy Perry za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała smutną wiadomość. W dniu wczorajszym zmarł jej ukochany kot, Kitty Purry. Gwiazda na Instagramie opowiedziała historię swojego pupila.

15 lat temu, Kitty Purry wskoczyła przez okno mojego ówczesnego chłopaka, była ciężarna i szukała schronienia – wyjaśniła Katy Perry we wzruszającym poście na Intagramie.

Dachowiec stał się dla wielu osób sympatyczną maskotką… Niestety, Kitty zakończyła wczoraj swoje dziewiąte życie – kontynuowała gwiazda, dodając kilka zdjęć swojego pupila.

Mam nadzieję, że spoczywa w filetach z łososia i tatarze z tuńczyka, wysoko w kocimiętkowym niebie – podsumowała artystka.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gosia Andrzejewicz: To nie książę na białym koniu zmotywuje nas do zmiany…

Na końcu swojego wpisu, Katy Perry zamieściła wiadomość pożegnalną dla swojego czworonoga.

Kitty, dziękuję za wspólne przytulanie i towarzystwo. Wielkie podziękowania dla mojego brata Davida i @Garethwalters za to, że byli wspaniałymi rodzicami – napisała.

Fani piosenkarki pokochali Kitty Purry, a jej odejście sprawiło ogromny ból i smutek. Pod wpisem na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Kocham cię kotku. Jesteś legendą i na pewno będziesz żył w naszej pamięci / Moje serce / Legenda nigdy nie umiera – komentują załamani Internauci.

Warto wspomnieć, że w 2016 roku na cześć swojego kota, Katy Perry nazwała imieniem – Kitty Purry jeden ze swoich odcieni szminek z linii CoverGirl. W rozmowie dla magazynu Vogue piosenkarka wyznała, że jest to wyjątkowy cień i zabiera go wszędzie ze sobą, w szczególności, gdy jest samotna.

Można być naprawdę kreatywnym jak się ma odrobinę koloru (…) Pomadka i tusz do rzęs to moje dwie podstawowe rzeczy, ale jeśli zmuszasz mnie do wybrania jednego, to całą twarz umalowałabym Kitty Purry – powiedziała w rozmowie.

Artystka nie może pogodzić ze śmiercią swojego ukochanego pupila, ponieważ był on częścią jej życia. Każdy z nas kocha przecież swojego czworonoga. Chociaż teraz, gdy Katy Perry jest w ciąży i musi się skupić na swoim dziecku, na pewno słodki mruczek pozostanie już na zawsze w jej pamięci.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Hailey Bieber w samej bieliźnie rozgrzewa internautów! Co za ciało!

Katy Perry jest w ciąży?! To wideo nie pozostawia złudzeń
fot. instagram.com/katyperry
Nieco uduchowiona Katy Perry
fot. instagram.com/katyperry
Katy Perry
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie