MUZOTAKTNEWSYHotPlotaJustin Bieber dementuje plotki na temat związku z Hailey!

Justin Bieber dementuje plotki na temat związku z Hailey!
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Justin Bieber i Hailey Bieber podczas kwarantanny spędzają wspólnie czas i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Jednak fani są innego zdania i obawiają się o ich związek. Czy para przechodzi kryzys małżeński?! Przeczytajcie więcej na ten temat na MUZOTAKT.pl.

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber są małżeństwem od września 2018 roku, wówczas wzięli ślub cywilny. Rok później pobrali się ponownie, wzięli uroczysty ślub kościelny, gdzie na przyjęciu weselnym pojawiły się takie gwiazdy jak: Ed Sheeran czy Kendall Jenner. W luksusowym hotelu Montage Palmetto Bluff, odbyło się przyjęcie weselne Justina i Hailey na 150 osób. Mimo ślubu piosenkarz wciąż jest pytany o swój wcześniejszy związek z Seleną Gomez, która nie raz wspominała o tym, że chłopak ją bardzo zranił. Gwiazda wielokrotnie również opowiadała w mediach o wybuchowej relacji z Justinem. Fani oszaleli na wieść o ślubie Biebera i Hailey do tego stopnia, że lawinowo komentowali w mediach społecznościowych, że to właśnie Selena Gomez powinna być żoną popularnego wokalisty. Można było zauważyć również liczne komentarze na ten temat pod postami Hailey Bieber. Zapewne takie słowa fanów, nie wzięły się bez przyczyny…

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gosia Andrzejewicz: To nie książę na białym koniu zmotywuje nas do zmiany…

Przypomnijmy, że Justin Bieber w jednym z wywiadów przyznał, że miał problem z lojalnością względem Hailey. Gwiazdor podczas promocji swojej najnowszej płyty “Changes” zdobył się na odwagę, aby opowiedzieć o tym, co czuł na początku związku z modelką. Wróćmy na chwilę do początku ich związku, kiedy to Justin i Hailey zaczęli się spotykać w przerwie związku piosenkarza z Seleną Gomez. W jednym z wywiadów Justin wyznał, że wówczas nie był w stanie zbudować trwałego związku z Hailey, gdyż nieustannie myślał o Selenie… ostatecznie wrócił do niej.

Materiały promocyjne partnera

W 2018 roku Justin Bieber i Hailey Bieber ponownie zaczęli się spotykać i są obecnie jedną z najbardziej popularnych par na świecie. Fani nie odstępują ich na krok, obserwując każdy ruch. Niestety wizerunek idealnego małżeństwa został ostatnio obsypany plotkami o kryzysie. Według fanów Bieberowie przechodzą trudny okres w związku, a niektórzy nawet twierdzą, że niedługo możemy spodziewać się rozwodu pary.

Justin Bieber stanowczo zaprzecza i rozwiewa wszelkie wątpliwości fanów!

Gwiazdor zamieścił na instagramowym profilu serie zdjęć ze swoją wybranką, które opatrzył podpisem “moja najlepsza przyjaciółka”. Już na pierwszy rzut oka widać, jak para śmieje się do siebie i są szczęśliwi w swoim towarzystwie. Justin niejednokrotnie udowadniał , że kocha nad życie swoją żonę i jest dla niego bardzo ważna.

To miłość mojego życia. To jest całe moje istnienie. Ona jest moją ukochaną – wyznał Justin Bieber w transmisji na żywo z 19 marca.

Podczas ostatniej relacji na żywo z 10 kwietnia br. bezgranicznie rozgrzali nasze serca, podczas gdy wspólnie zaśpiewali jeden z największych, światowych hitów (Whitney Houston “I will always love you”). Możemy zaobserwować jak para się uwielbia, przytulając się i okazując sobie wiele czułości. Tak więc kryzys ich nie dotyczy i nie ma mowy o problemach w ich związku!

A co Wy sądzicie na ten temat? Lubicie tę parę?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Hailey Bieber w samej bieliźnie rozgrzewa internautów! Co za ciało!

https://www.instagram.com/p/B-50z9HHk-x/?utm_source=ig_embed
Justin Bieber: „Ona jest miłością mojego życia”. Jak spędza kwarantannę z Hailey Bieber?
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber niezbyt dostępny! Gwiazdor zmienia plany
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber już zaplanował starość
fot. instagram.com/justinbieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA