„Oh La La”! Nowy utwór Jessie Ware

Jessie Ware
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

„Oh La La”! Jessie Ware prezentuje kolejną zapowiedź czwartego albumu „What’s Your Pleasure”. Premiera krążka zaplanowana jest na 19 czerwca.

Uwodzicielski, pozbawiony fałszu dance-soul-pop od Jessie Ware w najlepszym wydaniu – taki jest „Ooh La La”. Współautorami kawałka są Ware, Shungudzo Kuyimba, Model Child (Danny Parker) oraz James Ford.

W singlu Jessie flirtuje z kampową odsłoną disco, jak również kreuje scenę oczekiwania, aż pojawi się ukochana osoba i porwie na parkiet. „Ooh La La” ma wszystko, co powinien mieć klasyczny kawałek do tańczenia: wkręcającą się linię basu, żywą perskusję i kosmiczne klawisze.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor wraca z nowym HITEM! Zobacz klip „Getaway”

Jessie Ware zapowiada swój czwarty album „What’s Your Pleasure” jako kolekcję wyrafinowanych popowo-funkowych kawałków, które uosabiają miłość artystki do lat 70., 80., 90., jak również kultury klubowej. Za produkcję całości odpowiada wieloletni przyjaciel i współpracownik James Ford. To będzie krążek, w którym z można się zakochać od pierwszego przesłuchania.

Powrót do formy – The Guardian
Najlepsza rzecz z nowej kreatywnej ścieżki Jessie – Mixmag
Świat staje się lepszy dzięki jej bogatym, słodkim i pełnym duszy brzmieniom – Complex

Premiera płyty „What’s Your Pleasure” zaplanowana na 19 czerwca.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowości płytowe po raz pierwszy w Biedronce! (Pełna lista, ceny)

Oh La La
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!