MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJustin Bieber i Hailey Bieber zastanawiają się nad swoim rozstaniem

Justin Bieber i Hailey Bieber zastanawiają się nad swoim rozstaniem
J

REKLAMA
REKLAMA

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber po raz kolejny opowiadają o swoim prywatnym życiu. W poniedziałek, tj. 4 maja o godz. 9:00 na Facebook Watch odbyła się premiera miniserialu „The Biebers on Watch”. Państwo Bieberowie doczekali się własnego reality show.

W pierwszym odcinku „The Biebers on Watch”, Justin Bieber (26 l.) i Hailey Bieber (23 l.) wyruszają na pobliskie jezioro w rejs łodzią motorową, podczas którego opowiadają o swoim związku. Rozmowy dotyczą również ich rozstania, które miało miejsce w 2016 roku.

Teraz uważam, że to najlepsza rzecz, że postanowiliśmy się rozstać i mieliśmy czas, by zająć się własnymi sprawami – powiedziała Hailey

Mówiąc o tym, jak odzyskała ponowne zaufanie do Justina, który przypomniał jej, że „w tym czasie towarzyszył ogromny ból” zastanawiała się nad chwilą, kiedy skoncentrowała się głównie na swoim samopoczuciu.

Myślę, że jedną rzeczą, która jest naprawdę ważna, jest to, że od czasu, kiedy zrobiliśmy sobie przerwę i nie byliśmy w dobrych relacjach – byłam sama. Nie uciekłam w inny związek, skupiłam się po prostu na czymś innym, aby spróbować… odwrócić uwagę i zapomnieć – powiedziała Hailey do Justina.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”

Nie szukałam kogoś, kto by zajął twoje miejsce w związku lub wypełnił w ten sposób pustkę. Naprawdę pozwoliłam sobie poczuć emocje, które czułam. Czuję się jak w żałobie, to jest naprawdę żałoba. Czujesz, że tracisz kogoś, kogo naprawdę, naprawdę kochasz i na kim ci zależy – wyznała Hailey Bieber

Po prostu pamiętam, że tak bardzo mi na tobie zależało, że pomyślałam: 'To nawet nie ma dla mnie znaczenia, czy on jest w moim życiu, w jakiś romantyczny sposób’. Po prostu tak bardzo mi na nim zależy, że chcę, żebyśmy byli obecni w swoim życiu i wszystko będzie dobrze – wyznała Hailey

Dalej modelka kontynuowała swoje wyznanie:

Kiedy spojrzałam na to z perspektywy czasu… czułam się, jakbym ustatkowała się w swojej karierze jako młoda dorosła osoba. Dużo pracowałam na własną rękę, zanim się zeszliśmy.

Justin Bieber wyjawił prawdę o narkotykach! Przyznał, że Hailey nie będzie z nim, dopóki ich nie odstawi!
fot. instagram.com/haileybieber

Przypomnijmy, że Justin Bieber i Hailey Bieber ponownie zaczęli się spotykać latem 2018 roku.

Kiedy wróciliśmy do siebie, poczułam, że już wystarczająco dużo doświadczyłam w życiu z innymi. Czułam, że nie będzie mi przeszkadzać, jeśli już nigdy więcej z nikim innym nie zamienię słowa, z żadnym innym facetem. To nie miało dla mnie żadnego znaczenia. Wiedziałam, czego chcę – wspomina Hailey Bieber.

Zanim się zeszliśmy, miałam wiele wątpliwości, nawet nie wiedziałem, co się dzieje w twoim życiu. Byłam trochę zdezorientowana… i gdy zaczęliśmy się znowu spotykać, oczywiście mieliśmy wielu wspólnych przyjaciół. Mówili mi, że naprawdę pracujesz nad sobą i świetnie sobie radzisz. Byli pod wrażeniem tego, jak prowadziłeś swoje życie i starałeś się nad nim zapanować – oceniła modelka.

Justin Bieber również wspomniał czas rozłąki z Hailey – dodając, że kluczem do ich szczęścia było głównie przebaczenie.

Sporo przebaczenia musiałaś mieć wobec mnie. I odwrotnie. Oboje popełniliśmy błędy i myślę, że kiedy zrozumieliśmy, jak bardzo Bóg nam przebaczył i dał nam łaskę, dało nam to zdolność do wzajemnego otworzenia się na nowo – wyznał Justin Bieber.

Wybaczenie to niezwykle ważna rzecz. Bierzesz człowieka ze wszystkimi jego błędami, wszystkimi jego wadami, wszystkimi jego decyzjami – Hailey zgodziła się ze słowami Justina.

Justin Bieber oficjalnie ogłasza, że czeka na dziecko!
fot. instagram.com/justinbieber

Po tym czasie para zaręczyła się na Bahamach w lipcu 2018 roku. Rok później para wzięła potajemny ślub w Nowym Jorku, a następnie we wrześniu 2019 roku w miejscowości Bluffton w Karolinie Południowej odbył się ślub kościelny. Podczas ceremonii towarzyszyła im najbliższa rodzina i przyjaciele. Podczas pierwszego odcinka „The Biebers on Watch” oboje odpowiadali na pytania dotyczące małżeństwa.

Co jest najbardziej satysfakcjonującą rzeczą w małżeństwie dla Hailey?

Zdecydowanie jest to tylko towarzystwo… Im więcej pracujesz nad związkiem i walczysz o niego, by był solidny, tym więcej wymaga to pracy. Też tak uważasz? – zapytała Hailey swojego męża.

Justin Bieber zgodził się ze słowami swojej żony, podczas gdy słuchał, jak opowiadała dalej o ich relacji.

Musieliśmy ciężko pracować nad naszym związkiem. Myślę, że to się opłaca, bo czujesz większą więź, jesteś ze sobą blisko i solidnie. Oczywiście, jesteś moim najlepszym przyjacielem. Myślę, że to największa nagroda, że masz najlepszego przyjaciela, z którym możesz robić wszystko – powiedziała Hailey.

Co zdaniem Justina Biebera jest najlepsze w małżeństwie?

Myślę, że bezpieczne małżeństwo daje ci to, że zawierasz przymierze przed Bogiem, aby kochać tę osobę na dobre i na złe, w chorobie i zdrowiu.

Wspominając boreliozę, na którą w ostatnim czasie chorował – Justin wyraził wielką wdzięczność swojej żonie za okazanie mu wsparcia w tych trudnych chwilach.

Zrobiłaś dla mnie niesamowite rzeczy. Byłaś przy mnie, kiedy naprawdę walczyłem. W tym sezonie czuję, że jestem w najlepszym miejscu, w jakim kiedykolwiek byłem. Ty i ja jesteśmy blisko siebie, to naprawdę wspaniałe doświadczać z tobą nowych rzeczy, podróżować z tobą – zwierzył się piosenkarz.

Gwiazdor przyznał, że wciąż pracuje nad sobą, aby być jeszcze lepszym mężem dla Hailey.

Jest wiele rzeczy, nad którymi muszę popracować. Wybaczanie, zazdrość, niepewność, z której nawet nie zdawałem sobie sprawy, dopóki nie zdecydowałem się związać z tobą życia. Zrozumiałem, że w moim życiu są martwe punkty, o których nie miałem pojęcia. Naprawdę ciężko było pracować nad tymi rzeczami, ale myślę, że w chwili, kiedy zdecydowałem się, aby to zrealizować, czuję się, jakbym teraz, kiedy już to zrobiłem, ty i ja jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek… – dodał Justin Bieber.

„The Biebers on Watch” to 12 odcinkowy miniserial, który ma przedstawiać intymne życie gwiazdora i aktorki oraz ich życie podczas izolacji domowej. Materiał kręcony jest przy użyciu kamer GoPro rozmieszczonych na terenie całej posiadłości w Kanadzie nieopodal Toronto. Odcinki reality show można śledzić na stronie Facebook Watch lub na oficjalnym fanpage’u Justina Biebera. Nowe odcinki będą dodawane co tydzień, w poniedziałki i środy oraz w piątki będzie można oglądać relacje na żywo.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Adele nie do poznania! Gwiazda ogoliła głowę?! (FOTO)

Justin Bieber: „Ona jest miłością mojego życia”. Jak spędza kwarantannę z Hailey Bieber?
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber niezbyt dostępny! Gwiazdor zmienia plany
fot. instagram.com/justinbieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA