Carla – uczestniczka Eurowizji Junior – prezentuje „L’autre Moi”

Carla – uczestniczka Eurowizji Junior – prezentuje „L’autre Moi”
fot. materiały prasowe

Carla nazywana jest swoistym fenomenem. Młoda wokalistka z Francji opublikowała właśnie nowy singiel „L’autre Moi”. Kawałek zapowiada studyjny krążek wokalistki, który ukaże się 5 czerwca. Oceńcie sami słuchając, jak brzmi jej nowy hit na MUZOTAKT.pl!

Po olśniewającym sukcesie „Bim Bam Toi”, Carla przedstawia dziś swój nowy singiel zatytułowany „L’autre Moi”.

Carla (Carla Lazzari) to 14-letnia piosenkarka z Francji, która w ubiegłym roku reprezentowała swój kraj w konkursie Eurowizja Junior z utworem „Bim Bam Toi” i ostatecznie zajęła 5. miejsce. Teledysk do singla ma ponad 50 milionów wyświetleń i odniósł międzynarodowy sukces.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo w kusej bieliźnie. Opadły nam szczęki! Jej kadry zachwyciły nie tylko fanów z Polski!

Carla urodziła się 19 sierpnia 2005. Wokalistka pochodzi z muzykalnej rodziny – jej mama uczy śpiewu, a tata gra na trąbce. Jako 5-latka zachwyciła rodzinę wykonaniem „Milord” Edith Piaf. Carla od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje fortepianu, tańca oraz śpiewu. W 2018 dotarła do finału „The Voice Kids” we Francji. Rok później została wytypowana do reprezentowania ojczyzny w Eurowizji Junior 2019, która odbyła się w Gliwicach.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Lady Gaga i Ariana Grande w duecie. “Rain On Me” podbije listy…

L’autre Moi
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie