Smolasty w drugim odcinku „MTV Cribs”. Mamy fragment odcinka z raperem

Smolasty w drugim odcinku „MTV Cribs”. Mamy fragment odcinka z raperem
fot. materiały prasowe

Już dziś wieczorem zobaczymy kolejny odcinek nowego sezonu „MTV Cribs”. Tym razem prowadząca, Nina Cieślińska, odbędzie wirtualny spacer po mieszkaniu jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Co pokaże Smolasty?! Sprawdźcie poniżej fragment dzisiejszego odcinka.

W dzisiejszym odcinku “MTV Cribs” Smolasty (24 l.) zdradzi widzom za czym najbardziej tęskni w czasie kwarantanny. Dowiemy się również, czego raper nauczył się przez ostatnie tygodnie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo w kusej bieliźnie. Opadły nam szczęki! Jej kadry zachwyciły nie tylko fanów z Polski!

Opowie również, jak wyglądała praca nad jego najnowszym albumem, „Pełnia”. Kamery MTV zajrzą m. in. do dwóch garderób pełnych oryginalnych kostiumów z teledysków oraz nerdowych swetrów. Pojawią się także w garażu muzyka, w którym mieszka pewien prosiaczek…

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Lady Gaga i Ariana Grande w duecie. “Rain On Me” podbije listy…

To wszystko i jeszcze więcej w „MTV Cribs” na kanale MTV Polska w serwisie YouTube. Premierowe odcinki w każdy wtorek i czwartek o 20:00.  

Smolasty w „MTV Cribs”
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku bądź Instagramie.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!