Viki Gabor z nową piosenką! „Śpiewajmy razem” – wyjątkowa składanka tylko w sieci sklepów Biedronka

Na krążku znalazło się 11 piosenek!

Viki Gabor z nową piosenką! „Śpiewajmy razem” – wyjątkowa składanka tylko w sieci sklepów Biedronka
fot. materiały prasowe

Do sieci sklepów Biedronka trafi składanka „Śpiewajmy razem” zawierająca największe hity młodych gwiazd w wersjach studyjnych oraz karaoke. Na wydawnictwie znajdziemy również premierowy, niewydany nigdzie wcześniej singiel Viki Gabor „Still Standing”! Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Nowa piosenka Viki Gabor „Still Standing” znalazła się na wyjątkowym wydawnictwie „Śpiewajmy razem”. Krążek w cenie 9,99 PLN trafi do ponad 3000 sklepów sieci Biedronka i będzie dostępne od 25 maja do 6 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Część dochodu ze sprzedaży płyty zostanie przekazana fundacji Siepomaga z przeznaczeniem na wsparcie szpitali w okresie walki z koronawirusem.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

Na składankę, przygotowaną przez Universal Music Polska we współpracy z Rzecznikiem Praw Dziecka Mikołajem Pawlakiem, trafiły największe hity młodych gwiazd: Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Viki Gabor, 4Dreamers i Marcina Maciejczaka. Nie lada gratką jest zupełnie premierowa, niewydana nigdzie wcześniej piosenka Viki Gabor „Still Standing”. Pełna tracklista poniżej.

Wydawnictwo „Śpiewajmy razem” to kontynuacja akcji koncertów i live’ów na Instagramie, które młode gwiazdy Universal Music Polska przygotowały przy wsparciu Rzecznika Praw Dziecka.

– Współpraca Universal Music Polska z siecią Biedronka i Rzecznikiem Praw Dziecka dowodzi, że nawet w tak nietypowym i trudnym okresie warto poszukiwać niestandardowych rozwiązań i tworzyć nowe produkty. Składanka „Śpiewajmy razem” świetnie wpisuje się w aktualne trendy, umożliwiając bezpieczną, domową rozrywkę przy muzyce ulubionych wykonawców. Jednocześnie jej zakup wspiera cel charytatywny, pozwalając nabywcom na włączenie się w walkę z koronawirusem – komentuje Maciej Kutak – CEO Universal Music Polska.

– Nasza wspólna akcja Domowe Granie pomogła tysiącom dzieci ciekawie i pożytecznie spędzić czas. Była zabawa i nauka o prawach dziecka. Ogromnie się cieszę, że akcja ma swój kolejny mocny akcent. To wspaniała płyta naładowana pięknymi piosenkami i pozytywną energią. Każdy, kto będzie ją miał, pomoże dzieciom w szpitalach – zachęca Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

– Płyta „Śpiewajmy razem” to kolejne działanie sieci Biedronka, które ma na celu pomoc w walce ze skutkami pandemii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły działań, które mogą temu służyć. Biedronka zorganizowała już specjalne programy wsparcia dla seniorów i małych polskich przedsiębiorców. Dla naszych klientów „Śpiewajmy razem” ma jeszcze jedną zaletę: to propozycja sympatycznej rodzinnej rozrywki, tak cennej w tym trudnym czasie – mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji w sieci Biedronka.

„Śpiewajmy razem” – lista utworów:  

1. VIKI GABOR – GETAWAY
2. ROKSANA WĘGIEL – DOBRZEJ JEST JAK JEST
3. ZUZA JABŁOŃSKA – WISŁA
4. MARCIN MACIEJCZAK – JAK GDYBY NIC
5. 4DREAMERS – INAPROPRO
6. VIKI GABOR – GETAWAY (KARAOKE)
7. ROKSANA WĘGIEL – DOBRZEJ JEST JAK JEST (KARAOKE)
8. ZUZA JABŁOŃSKA – WISŁA (KARAOKE)
9. MARCIN MACIEJCZAK – JAK GDYBY NIC (KARAOKE)
10. 4DREAMERS – INAPROPRO (KARAOKE)
BONUS:
11. VIKI GABOR – STILL STANDING

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marika wraca po 5 latach przerwy! Nowy singiel Jak na moje oko was zaskoczy

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!